• Fashion News  • Mondaily: Giuseppe Zanotti uvedl projekt „Ikony“

Mondaily: Giuseppe Zanotti uvedl projekt „Ikony“

Ten, kdo se přizpůsobí, přežije. I módní značky se přizpůsobují aktuální situaci a tvoří kolekce, které využijeme především doma. Proč si ale doma neudělat radost třeba i vysokými lodičkami z dílny Giuseppe Zanotti? Je tu další týden a s ním novinky z módního světa.

Giuseppe Zanotti uvedl projekt „Ikony“

Řada ikonických lodiček značky Giuseppe Zanotti, včetně věhlasného jehlového podpatku s názvem Venus – Venuše, bude přepracována do současného stylu. Projekt „Ikony“ bude zahájen ve čtvrtek vydáním reedice jehlového podpatku Venuše, obohaceného o kovový prvek hada obepínající nohu smyslným způsobem. Vyrábět se bude ve třech variantách – v černém semiši se zlatým hadem, černém a červeném semiši se stříbrným hadem a černý semiš se zlatým hadem bez podpatku.

Karl Lagerfeld spolupracuje s Aubade Paris

Kolekce spodního prádla Karl Lagerfeld x Aubade Paris je spíše než o pohodlí více o svádění a oslavě těla, ale s formálním nádechem. Prémiová řada v černé nebo rubínově červené barvě zahrnuje výšivky, ozdoby ze síťoviny a knoflíky potažené saténem. Saténové prvky jsou inspirovány smokingovou bundou, ikonickým kouskem z dílny Karla Lagerfelda. Podprsenky jsou k dispozici ve velikostech košíčků od A do F, spodní prádlo od XS až do XXL.

Badgley Mischka uvádí na trh kolekci Luxe Lounge

Pandemie mění módu a značky se přizpůsobují. Poslední z nich je značka Badgley Mischka pod vedením Marka Badgley a Jamese Mischky. Ti se rozhodli oslovit početnou základnu zákazníků, kteří tráví hodiny ve svých domovech, pohodlnou kolekcí Luxe Lounge.

„Tato řada má nádech pohodlnosti a zároveň elegance. Siluety nesou pocit lehkosti, o čemž svědčí teplákové kalhoty nebo kimona v několika různých stylech. řekl Badgley.