• Fashion News  • MONDAILY: Jean Paul Gaultier představí svou poslední Haute Couture

MONDAILY: Jean Paul Gaultier představí svou poslední Haute Couture

Módní shows na sezónu FW20 jsou v plném proudu a tak je dnešní Mondaily o nich a jejich tvůrcích. • Jean Paul Gaultier představí svou poslední Haute Couture • Jacquemus spojil dámskou a pánskou přehlídku • Dvojnící slavných? Vítejte na Vetements FW20

Jean Paul Gaultier představí svou poslední Haute Couture

Jean Paul Gaultier u příležitosti 50letého výročí představí 22. 1. svou poslední Haute Couture kolekci, jak oznámil na svém instagramovém účtu. Celý večer se ponese ve velkém stylu s jeho přáteli v Théâtre du Châtelet, ale nezoufejte! „Show must go on“ a Gaultier Paris bude se svým Haute Couture pokračovat s novými překvapeními!

Jacquemus spojil dámskou a pánskou přehlídku

Nejnovější trend kolekce podzim/zima 2020? Propojení dámské a pánské přehlídky a představení pouze dvou kolekcí ročně. Jacquemus se tak v rámci pařížského týdne módy zařadil jako další například za značku Bottega Veneta nebo Versace, které udržitelnějším směrem vykročily již dříve.

Dvojnící slavných? Vítejte na Vetements FW20

Kate Moss, Naomi Campbell, Snoop Dog nebo Angelina Jolie? Zástup takových hvězd jste mohli pozorovat spolu s přehlídkou značky Vetements. Promnout oči si musel snad každý, protože dvojníci byli k nerozpoznání od slavných hvězd a Vetements tak zaplavil internet svými self-made celebritami. Za nás skvělý nápad, jak zaujmout mezi nespočtem přehlídek.

Zdroje: 1, 2, 3,