• Fashion News  • Mondaily: Jil Sander má nového majitele

Mondaily: Jil Sander má nového majitele

Italská módní skupina OTB získala německou luxusní značku Jil Sander. OTB přidala tento módní dům do svého portfolia za nezveřejněnou částku a doplnila jím tak další značky jako například Diesel nebo Maison Margiela. Hlavním důvodem je nejspíše rozložení portfolia investiční skupiny mezi více různorodých hráčů a tím snížení rizik. Jil Sander svou vysokou kvalitou a minimalistickým přístupem rozhodně zastane roli silného hráče, jež se historicky vyšplhal až na špičku pomyslného ledovce vysoké módy.

Sotheby’s vydraží věci patřící Karlu Lagerfeldovi

Mezinárodní společnost Sothebys věnující se pořádání aukcí výtvarného umění byla pověřena oceněním a prodejem majetku ikonického návrháře Karla Lagerfelda, který nás opustil již před dvěma lety. Aukce se bude konat v druhé polovině roku 2021 v Monaku a představí tak Karlovy sbírky umění a nábytku z různých období a stylů.

Hailey Bieber se stala globální ambasadorkou obuvi Superga

Kdo jiný než Hailey, která je pověstná perfektním streetstylem? Italská značka plátěné obuvi Superga sází na tuto prověřenou krásku ve své jarní kampani, která se odehrává v New Yorku.

„Miluji příběh a dědictví této značky. Superga zůstala věrná svému původu a nikdy nevypadla z módy. Její obuv je nadčasová i elegantní a já cítím, že dokonale odpovídá mému osobnímu stylu,“ řekla Hailey.