• Fashion News  • Mondaily: Katy Perry stvořila kolekci spolu s ABOUT YOU

Mondaily: Katy Perry stvořila kolekci spolu s ABOUT YOU

Kapsulní kolekce plná glam je vyrobena z ekologicky bezpečných textilií. Veganská kůže, ozdoby podobné drahokamů, zipy i poloprůhledné textilie zdobí kolekci z celkem 81 kusů. Katy je také tváří samotné kampaně ke kolekci, kterou nafotil Greg Swales. K dispozici bude na aboutyou.cz a doplní tak obuv Katy Perry Collections.

Když cokoliv navrhuji – ať už je to oblečení nebo boty – vždy si říkám: ‚Nosila bych to sama?‘ Odpověď zní ‚Ano!‘ na tuto kolekci kapslí s ABOUT YOU.“, řekla Katy Perry k nejnovější kolekci.

Converse x A-COLD-WALL

Futuristický duch a stylovost jsou základní pilíře nejnovější kolaborace A-COLD-WALL* s Converse. Tentokrát spolu pozornost upřeli na tvar Chuck 70. Tato ikonická silueta je v minimalistickém designu ještě víc cool a vynikají díky minimalismu symbolické detaily. Například číselný branding napůl skrytý pod průhledným lemováním podrážky, nebo jednouché geometrické vzory spolu s kontrastním zbarvením jazyka boty. Součástí kolekce je i triko se šortkami ve stejném minimalistickém provedení a s typickým brandingem.

Zamilovali jsme si: Vánoční edice pralinek Milka

Lahodné pralinky s jemnou lískooříškovou náplní ve speciální vánoční edici jsme rozbalili v redakci ještě před Vánocemi. Vnitřek dárkového balení je uzpůsoben tak, abyste do něj mohli doplnit přání od srdce bez obav, že se vám pralinky při psaní či čtení vzkazu někam rozutečou. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky doplní adventní atmosféru a udělá radost nejen milovníkům čokolády.