• Fashion News  • Mondaily: Kelly Rowland vytvořila kapsulní kolekci pro JustFab

Mondaily: Kelly Rowland vytvořila kapsulní kolekci pro JustFab

Zpěvačka Kelly Rowland, která se proslavila působením v hudební skupině Destiny’s Child po boku Beyonce, představila spolu se značkou JustFab kapsulní kolekci obuvi a oděvu. Elegantní design s důrazem na pohodlí se prolíná se zpěvaččiným stylem.

“Dynamika se od začátku pandemie změnila. Zejména během léta minulého roku nosilo mnoho lidí pohodlné sandály a tenisky. Sama jsem pak přemýšlela o tom, jak se tyto změny promítnou do jara,“ řekla Rowland.

Uvolněná atmosféra je patrná u kousků, jako jsou sandály Aphrodite, ploché espadrilky s dlouhými koženými pásky nebo rafinované kotníkové boty s názvem Enyo.

Krost x Fila

Newyorská streetwearová značka Krost vykopla drop ve spolupráci se značkou sportovního oblečení Fila. Tenisky s názvem „Renno“ jsou k dostání od 12. února za 118 dolar výhradně na Krostnewyork.com. Deset procent z prodeje navíc poputuje do každé ze zúčastněných organizací, ktreré se věnují různým sociálním otázkám, mimo jiné například posílení postavení LGBTQ+.

Gucci chystá venkovní aktivaci

Mnoho kulturních akcí je kvůli pandemii stále zrušeno, včetně Coachella Music and Arts Festival. Svitla však naděje v podobě venkovní výstavy umění s názvem Desert X, která se chystá od pátku do 16. května v Jižní Karolině s podporou značky Gucci. Gucci bude hostit zastávku Gucci x The North Face Pit Stop ve speciálně postavené geodetické kupoli. Kurátorem výstavy Desert X 2021 je umělecký ředitel Neville Wakefield a spolu kurátor César García-Alvarez, kteří vybrali díla 13 umělců z celého světa zabývajících se současnými i místními tématy.