• Nezařazené  • MONDAILY: KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LOUIS VUITTON OBUL ČESKÉ „PRESTIŽKY“

MONDAILY: KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LOUIS VUITTON OBUL ČESKÉ „PRESTIŽKY“

Minulý týden nabídl módní příběhy, které jakoby snad stály na rozdílných protipólech. Jedno mají ale společné. Ukazují nám, jak dynamický tento svět dokáže být. A to na módě milujeme nejvíce!

KREATIVNÍ ŠÉF LOUIS VUITTON OBUL ČESKÉ „PRESTIŽKY“

Jan Černý, český módní návrhář, si navzdory svému mladému věku může na konto připsat již mnoho úspěchů. Po fenomenálních přehlídkách vlastní tvorby dostal šanci u jedné z nejzvučnějších luxusních značek – jako stážista u módního domu Louis Vuitton. A nyní svůj úspěch stupňuje. Kreativní ředitel značky si totiž oblíbil tenisky, které Černý navrhl ve spolupráci s legendární českou značkou Prestige. Také cítíte tu hrdost doprovázenou šimráním v zádech?

ZNAČKA SONIA RYKIEL JDE DO LIKVIDACE

Symbol francouzské rebelie 60. let, „královna pletenin“ nebo „poor boy sweater“, který oblékla i Audrey Hepburn, je v likvidaci poté, co se nenašel žádný investor. Sonia Rykiel založila značku v roce 1968 a byla tak úspěšná, že se jí začalo dokonce přezdívat Coco Rykiel. Poslední rok se však ztráta její značky vyšplhala až do výše 30 ti milionů. Ještěže se toho samotná zakladatelka nedožila.

REEBOK X VICTORIA BECKHAM PODRUHÉ

Podzimní kolekce Reebook vznikla již podruhé v kolaboraci s Victorií Beckham. Je funkční, je stylová a již je i online! Inspiraci Victoria čerpala ze své každodenní cvičební rutiny, takže nechybí topy, bombery, bundičky, podprsenky, a dokonce ani vysoké ponožky, které jsou typické pro její Spice Girls éru.

#FORCESFORCHANGE – 15 ŽEN, KTERÉ MĚNÍ SVĚT

Zářijové vydání VOGUE UK vzniklo ve spolupráci s vévodkyní ze Sussexu – Meghan, a představuje 15 žen, které se změn opravdu nebojí. Nechybí mezi nimi například Greta Thunberg, která je ve svých 16 letech snad nejznámější klimatickou aktivistkou, nebo Jacinda Ardern, nejmladší žena na světě zastávající funkci premiérky – konkrétně Nového Zélandu a to již v pouhých 37 letech.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5,