• Fashion News  • Mondaily: Laformela uvedla limitovaný korzet ve spolupráci s Eliškou Hradec Chomistek

Mondaily: Laformela uvedla limitovaný korzet ve spolupráci s Eliškou Hradec Chomistek

Česká značka Laformela uvedla limitovaný denimový korzet v exkluzivní spolupráci s Eliškou Hradec Chomistekovou, spoluzakladatelkou NOOKART studio a dlouholetou kamarádkou a klientkou značky. Korzet je možné zakoupit v showroomu LAFORMELA a brzo také na e-shopu LAFORMELA.

“Osobně korzet vnímám jako propojení několika elementů – funkčnosti a designu, současnosti a budoucnosti, jelikož je skutečně nadčasový, a taktéž jej považuji za jeden z nejvíc smyslných kousků oblečení, které žena může vlastnit,“ říká Eliška Hradec Chomisteková.

Julia Garner bude nejspíš hrát Madonnu

Herečce Julii Garner, která si získala uznání kritiků za svou roli v seriálu Netflix „Ozark“, za který získala dvě ceny Emmy a nominaci na Zlatý glóbus, bylo nabídnuto, aby si zahrála Madonnu v připravovaném životopisném filmu o jejím životě. Ten bude režírovat sama Madonna a samozřejmě se očekává, že tým herečky Garner nabídku přijme. Film zaznamená Madonninu ranou kariéru a vzestup ke slávě a bude natočen pod Universal Pictures.

SmetanaQ spouští SUMMER SALE

Osmnáct designérů ze SmetanaQ Showroomu nabídne unikátní vzorky produktů i poklady z minulých kolekcí za letní ceny, které si můžete zakoupit v rámci doprovodného programu Otevřené ateliéry 2022. Speciální akce SUMMER SALE bude probíhat od 15. do 18. června v prvním patře multikulturního domu SmetanaQ na Smetanově nábřeží. Radost vám udělají šperky od etablovaných designérek Antonie Lecher a Dany Bezděkové, módní doplňky značky KRAS nebo proslulé boty a kabelky od ekvádorského designéra Fernanda Echeverria. Nebudou chybět ani variabilní šaty od návrhářky Hany Frišonsové a nepřehlédnutelné topy módní značky Transformer Jacket. 

Rihanna vydává druhou Lingerie Pride kolekci

Zpěvačka Rihanna odhalila svou již druhou kolekci Pride pod svou značkou Savage x Fenty. Nejnovější drop bude obsahovat čtyři kolekce — „Forever Savage“, „Tagged by Savage“, „Carnival Mesh“ a „Show Your Colors“ — se síťovinou, vícebarevnými duhovými potisky, drahokamy a krajkou. Nebudou chybět ani podvazkové pásy, biče, podprsenky, body nebo punčochy.

Vitra představuje limitovanou edici křesla Kangourou Jeana Prouvého

Zdánlivě nenápadné, technicky dokonalé návrhy francouzského designéra Jeana Prouvého (1901–1984) jsou dnes milovanou klasikou. Jeho křesel Fauteuil Kangourou z roku 1948 však dnes slouží už jen pár.  Vitra křeslo znovu uvádí na trh v limitované edici o 150 kusech vzniklé ve spolupráci s dcerou francouzského designéra, Catherine Prouvé, která se stará o otcův tvůrčí odkaz a dál vypráví jeho příběh. Jean Prouvé toto křeslo pojmenoval Kangourou, tedy klokan, a křeslo, stejně jako jeho jmenovec, nese váhu na zadních nohou, což výrazně zvyšuje jeho pohodlnost.