• Fashion News  • Mondaily: Nike X Stussy vydali limitovanou edici ručně barvených Air Force 1

Mondaily: Nike X Stussy vydali limitovanou edici ručně barvených Air Force 1

Nike se minulý týden postaral hned o dvě zajímavé novinky, které vám přinášíme v dalším přehledu módních událostí Mondaily!

Konopné Air Force 1 sneakers z kolaborace Stussy s Nike v limitované edici v ručním barvení. Celkem pět barevných možností vzniklých v Los Angeles studiem Lookout & Wonderland je rostlinného původu – modrá, žlutá, šedá, zelená a červená. Objednáte je 29. ledna na Stussy.com v 10:00 PST, což je 19:00 našeho času!

Virgil Abloh vydává knihu „Ikony“

Kniha „Ikony“ vydaná pod nakladatelstvím Taschen mapuje inspiraci, tvůrčí proces a zpracování prototypů deseti tenisek, které Virgil Abloh pro Nike navrhnul.

“Pokud někdo dostane tuto knihu a řekne: ‘Virgil je odpad a já si udělám svůj vlastní,’ pak je to úspěch, ” řekl Abloh a vysvětlil, že chce inspirovat ostatní, aby si vyráběli vlastní tenisky.

Rimowa uvádí novou kolekci tašek

Luxusní značka kufrů a kufříků přichází tentokrát s kolekcí s názvem „Never Still“ neboli tašek z voděodolného měkkého plátnas koženými detaily. Pětidílná kolekce zahrnuje malé, střední i velké batohy, víkendovou tašku a kabelku. Vybrali byste si?