• Fashion News  • MONDAILY: Nová DailyStyle.cz titulka vyzdvihuje ženskou krásu!

MONDAILY: Nová DailyStyle.cz titulka vyzdvihuje ženskou krásu!

V redakci jsme si již dárky nadělili – máme totiž novou titulku a jsme na ni náležitě pyšní! Přečtěte si, co nás k nafocení motivovalo a také, jaké další novinky by vám za minulý týden neměly uniknout!

Nová DailyStyle.cz titulka vyzdvihuje ženskou krásu!

Asi jste si všimli, že i u nás je něco nového! Kromě nového designu webu se přidala i nová titulní fotografie. A proč zrovna tato? Podle thefashionspot.com se diverzita modelek na titulkách prestižních módních magazínu v letech 2017 a 2018 rapidně zvýšila na celkových 37,7 % z 32,5 %. V roce 2019 už to bylo jen 36,9 %. Za nás je to alarmující informace. A i když to nebyl úplně záměr, alespoň se nám toto číslo povedlo na poslední chvíli zvýšit. Tou pravou motivací pro nás bylo ukázat krásu každé z nás!

„Myslím, že v dnešní době sociálních sítí je pro ženské pohlaví těžší než kdy jindy, mít vysoké sebevědomí a být sama se sebou spokojená a mít se ráda. Pro mě osobně to byla docela dlouhá a náročná cesta a neříkám, že o sobě ještě teď někdy nepochybuju. Dámy, kašlete na perfektní photoshop fotky na Instáči a každý ráno začněte tím, že si sama sobě v zrcadle řeknete něco, na co jste pyšná, protože nejdůležitější je láskyplný vztah sama se sebou!“ – cituje Evgenia Klochay, šéfredaktorka online magazínu DailyStyle.cz

Zemřel francouzský návrhář Emanuel Ungaro

Módní dům Emanuel Ungaro oznámil 22. 12. na svých sociálních sítích úmrtí stejnojmenného zakladatele, který zemřel ve věku 86 let v Paříži. Emanuel značku založil v roce 1965 a ihned se zapsal estetikou plnou energie, ženskosti a barev. Jeho návrhy oblékala jména jako Jackie Kennedy, Catherine Deneuveo nebo Rita Ora. V roce 1996 dům koupil Ferragamo a Ungarovi tak nebránilo se v roce 2004 vydat do důchodu. Poslední dva roky ale bojoval se svým nalomeným zdravím, zanechal za sebou svou ženu s dcerou.

Louis Vuitton představil novou capsule kolekci s League of Legends

8 milionová hráčská základna počítačové hry League of Legends se může těšit z nové spolupráce na capsule kolekci s Louis Vuitton, která představila dva návrhy přímo ve hře a k tomu i reálnou linii. Herní outfity oblékly virtuální šampionky Senna a Qiyanna a je možné je získat splněním herních úkolů nebo si je ve hře koupit. Návrhy v reálném světě jsou pak plné kožených kousků s prvky streetové a sportovní módy s kombinovaným logem LV a LoL.

Zdroje: 1, 2,