• Fashion News  • Mondaily: Pantone odhalil barvu roku 2022

Mondaily: Pantone odhalil barvu roku 2022

Namísto tradičního výběru z předních sezónních barev se specialisté na barvy z Pantone rozhodli odstín pro rok 2022 sami vytvořit. Jejich „Very Peri“ — Pantone 17-3938 — byl odhalen ve středu večer na poutavé akci v Artechhouse.

Brčálově modrá s podtónem červeno-fialové vyjadřuje vynalézavost a má přinést dynamiku, kreativitu, představivost a posun vpřed.

Tereza Rosalie Kladošová představila svou první HOME kolekci

Tereza Rosalie Kladošová se po představení nástěnných tapiserií z pláten zbytkové merino vlny nadále vydává do světa domácích doplňků a při příležitosti odhalení své první řady se spojuje s interiérovou designérkou Ninou Makelberge, stojící za jedinečným konceptem Médecine. Prostor designového showroomu plného výběrových vintage kousků i děl současných umělců dlouhodobě doplní Terezy polštáře, ubrusy a další s potiskem „Marble“, který znáte z kolekce Sister Rosalia Club.

Isabel Marant uvádí zimní kolekci s Mytheresa

33dílná kolekce, kterou značka Isabel Marant uvedena na trh 8. prosince, obsahuje kousky pro pohodlí na sjezdovce i mimo ni, od lyžařského až po společenské oblečení. Je to vůbec poprvé, co se značka do zimní kolekce pustila.

„Vždy jsem milovala pohodlné oblečení, které můžete nosit na různé příležitosti. Mám také velmi ráda outdoorové aktivity obecně,“ napsala Isabel Marant.