• Fashion News  • MONDAILY: PETR MATĚJČEK KONČÍ NA POSTU ŠÉFREDAKTORA ELLE

MONDAILY: PETR MATĚJČEK KONČÍ NA POSTU ŠÉFREDAKTORA ELLE

Jaká je budoucnost offline světa? Mají ještě smysl tištěné magazíny a kamenné obchody? Minulý týden tomu moc nenasvědčuje!

PETR MATĚJČEK KONČÍ NA POSTU ŠÉFREDAKTORA ELLE

Po roce a čtvrt končí historicky první muž na postu šéfredaktora v české mutaci módního magazínu ELLE. Stalo se tak po vzájemné dohodě s generální ředitelkou vydavatelství Burda International, Petrou Fundovou. K tomuto rozhodnutí nejspíše napomohla i zářijová titulka, která se velmi podobá té z francouzského magazínu Vogue, která vyšla teprve před měsícem. O novém nástupci zatím rozhodnuto není.

ROZLUČTE SE S OFFLINE KAREN MILLEN

Se značkou Karen Millen, která minulý týden rozšířila portfolio rychle rostoucího e-shopu boohoo.com, se na evropském trhu můžeme rozloučit. Zůstane ale online na anglickém trhu, a navíc se můžete těšit z probíhajících výprodejových slev i na novou kolekci!

BVLGARI PŘEDSTAVÍ SERPENTI FOREVER OD ALEXANDER WANG

Ikonická Serpenti Bag zasáhne New York svou reinterpretací, kterou pro Bvlgari ztvárnil Alexander Wang. Těšit se můžeme na šest provedení – od ledvinky po Shopping Bag, a nechybí ani vintage zapínání v podobě hadí hlavy nebo široké spektrum provedení vnějších kůží.

Zdroj: 1, 2, 3,