• Fashion News  • Mondaily: První snímky z pokračování Sexu ve městě

Mondaily: První snímky z pokračování Sexu ve městě

V lednu přišlo od HBO Max oznámení o pokračování oblíbeného seriálu „Sex ve městě“ s pozměněným názvem „And Just Like That“.

A konečně, minulý týden se dostaly ven snímky ze započatého natáčení. Na oficiálním Instagramu „And Just Like That“ se objevily fotografické střípky z prvních natáčecích dnů a my už se nemůžeme dočkat, až uvidíme výsledek!

„Bude velmi vzrušující sledovat, kde jsou tyto ženy a jaké jsou jejich životy teď.“ řekla Jessica Parker.

Cardi B a Reebok šli ven s novým stylem tenisek

Classic Leather Cardi. Takový název vtiskla Cardi B spolu se značkou Reebok novým teniskám z jejich vzájemné spolupráce. Nový styl slučuje Reebok Classic Leather s mezipodešví oblíbeného stylu Legacy 83. Teniska má měkkou kůži se semišovými překryvy a saténovým efektem. Classic Leather Cardi bude k dispozici pouze v dámských velikostech a lze je zakoupit na webových stránkách Reebok od 16. července.

Kim Kardashian West mění svou značku KKW Beauty

Slavná Kim Kardashian zavírá od 1. srpna svou kosmetickou značku KKW Beauty a vrhá se na její rebranding. Světem se ihned po této zprávě vyrojily zvěsti, že se změna pojí s přejmenováním Kim vzhledem k jejímu rozvodu s Kanye Westem. Podle více zdrojů to tak ale není a samotný Kanye se dokonce podílel na novém názvu i obalu. Datum hotového rebrandingu ještě není známo, ale zatím si můžete užít produkty značky KKW Beauty až v 75% slevě.