• Fashion News  • Mondaily: Rihanna představuje pánskou kolekci spodního prádla

Mondaily: Rihanna představuje pánskou kolekci spodního prádla

Minulý týden se doslova roztrhl s kapsulními kolekcemi – Rihanna představila spodní prádlo pro muže, Kenzo pomáhá se zvyšováním populace tygrů ve volné přírodě a Acne Studios se vrhli na kolekci ze starých materiálů. Která se vám osobně líbí nejvíce?

Rihanna představuje pánskou kolekci spodního prádla

Savage x Fenty – značka zpěvačky Rihanny, nově uvedla kapsulní kolekci pro muže. 11 kousků boxerek s monogramovým potiskem předvedla Rihanna ve spolupráci se synem Seana „Diddy“ Combse – rapperem King Combsem. Na trh bude uvedena již 2. října.

Kenzo vychází s kapsulní kolekci pro pomoc tygrům

Značka Kenzo se spojila s iniciativou WWF – TX2, která si klade za cíl zdvojnásobit populaci tygrů ve volné přírodě do roku 2022, jež je čínským rokem tygra. Tygří kapsulní kolekce se skládá z kousků vyrobených z certifikované organické bavlny s ikonickým logem značky Kenzo, za jejichž prodej bude do fondu věnováno 10 dolarů za kus.

Acne Studios představují udržitelnou kolekci Repurposed

Série s názvem Repurposed vznikla výhradně z přebytečných látek a materiálů z předchozích kolekcí. Cílem bylo vytvořit kolekci, jež přinese nový život tomu, co již existuje. Zároveň bude každý kousek vyroben na místě, kde je materiál uložen, aby se minimalizovala stopa spojená s přepravou.

„Přáli jsme si vyrobit nositelné oblečení, abychom ukázali, že používání přebytečných materiálů je dnes již módní realitou spíše než fantazií,“ řekl Jonny Johansson, kreativní ředitel Acne Studios.