• Fashion News  • Mondaily: SALONč4 a Jirka Hofbauer představují první společnou kolekci

Mondaily: SALONč4 a Jirka Hofbauer představují první společnou kolekci

Zakázkové krejčovství SALONč4 a Jirka Hofbauer uvádí první společnou kolekci dámských večerních šatů, nabízející 25 různorodých looků. Samet, brokát, satén i vyšívané krajky zdobí jak velké večerní róby, tak kombinovatelné modely v duchu autorovy myšlenky „6C“:
Asi v důsledku pandemie, možná i vojenských konfliktů, jsem si řekl, že není na co čekat, a stanovil jsem si 6 pravidel, (6 conditions, tedy 6C), za kterých chci oblečení vytvářet„, přiznal Jirka Hofbauer.

C1 COUTURE: úcta k pravé krejčovině, kvalitnímu zpracování a materiálům
C2 CONTEMPORARY: reflektovat aktuální globální trendy
C3 CUSTOMIZED: s péčí ušito a přizpůsobeno na míru každého zákazníka
C4 COMBINABLE: kombinovat jednotlivé kousky oděvů mezi sebou je esenciální podstatou
odívání
C5 CONSCIOUS: nadčasová móda je móda udržitelná – udržitelné materiály a styl výroby
C6 COMPLETELY: co nejvíce nakupovat přesně a spotřebovávat beze zbytku

Keith Haring ve spolupráci s Converse i Pandorou

Je to už bezmála 40 let, kdy se v prázdném newyorském metru poprvé objevila Haringova práce, a započala tak nová kapitola v učebnicích street artu. Dnes už každý zná jednoduchý obrys postavičky se zvednutýma rukama a hravé roztančené tahy. Do svých kolekcí jeho esenci radosti ze života zařadily značky Converse i Pandora.
Converse

Gender-free a oversized, to jsou dva přívlastky, které se pojí s kapsulovou kolekcí oblečení Converse X Keith Haring. Converse X Kaith Haring kolekce jsou mikiny z teplákoviny French Terry, speciálního druhu úpletu s vyšší gramáží, trika z příjemné bavlny a baťoh. Vše spojují barevné potisky v nezaměnitelném stylu, mnoho propracovaných detailů a logo kolekce.

Pandora

Kolekce zdobená záblesky jasných tónů a založená na směsích různých kovů napodobuje odvážné linie a barvy, které kdysi zdobily ulice New Yorku. Obsahuje 12 kousků –osm přívěsků a náramek s přívěsky, dva prsteny, náhrdelník a náušnice –všechny inspirované vizionářovými symbolickými díly včetně štěkajícího psa, andělského dítěte a charakteristických odvážných rovných linií.

Karl Lagerfeld přichází s kolečkovými bruslemi

Karl Lagerfeld se spojil s australskou skate firmou Impala, aby vytvořili futuristicky vypadající verzi jejích čtyřkolečkových bruslí. Brusle Karl Lagerfeld x Impala jsou vyrobeny s holografickou verzí monogramu KL a dodávají se s odnímatelnou kotníkovou přihrádkou k ukrytí kreditky a klíčů. Černé kování a černá třpytivá kolečka umocňují elegantní půvab těchto retro krásek. Pořídit si je budete moci na e-shopu Zalando a Karl Lagerfeld již začátkem listopadu.