• Fashion News  • Mondaily: Tereza Rosalie Kladošová, Shoedaism a Jan Černý na Zalandu

Mondaily: Tereza Rosalie Kladošová, Shoedaism a Jan Černý na Zalandu

Mezinárodní platforma Zalando zařadila úplně poprvé české designéry Terezu Rosalie Kladošovou, Shoedaism a Jana Černého v rámci své sekce Zalando Designer.

Zalando Designer nabídnul výběr z poslední letošní kolekce, kterou JAN představil a kterou inspirovala touha po návratu k přírodě, hřejivou kolekci šál z panenské vlny od TRK i neotřelé lodičky designérky Karin Onderkové, vystupující pod značkouo Shoedaism. Tito čeští designéři tak stanuli po boku luxusních značek jako Victoria Beckham, Alberta Ferretti nebo Christopher Kane.


ODIVI předvedlo novou kolekci v rámci budapešťského fashion weeku

Že Vám na pražském fashion weeku chyběla zaběhnutá značka ODIVI, která na sebe upozornila nejen přehlídkou bez šatů pro účely šíření povědomí o udržitelné módě? Nezoufejte, protože nová kolekce je na světě a designérka Iva Burkertová ji tentokrát předvedla v rámci Budapest Central European Fashion Week! Vévodí jí čisté linie a nadčasovost i udržitelnost v podobě látek z Textile Mountain, za kterým stojí Lenka Vacková. Co na kolekci říkáte?

Fendi a Skims nejspíše plánují spolupráci

Podle uvěřejněných fotografií na instagramovém účtu @connie_personal_shopping to vypadá, že se můžeme brzy těšit na kolaboraci luxusního domu Fendi se značkou spodního prádla SKIMS od Kim Kardashian West. V příbězích uvedeného účtu se objevily obrázky midi a mini přiléhavých šatů, bílý crop top a pouzdrová sukně, vše s vyraženým logem obou společností a vyrobené z pružné pleteniny. Zástupci značek na pokusy o získání vyjádření nicméně nereagovali, a tak vše zůstává zahaleno tajemstvím.