• Fashion News  • Mondaily: Valentino přichází s „naočkovanými“ mikinami

Mondaily: Valentino přichází s „naočkovanými“ mikinami

Zahoďte své potvrzení o očkování a přivítejte „Vaccinated“ hoodie od módního domu Valentino. Veškerý zisk z mikin této limitované edice bude věnován organizaci UNICEF na podporu jejího globálního programu COVAX, který má zajistit urychlení vývoje, výroby a přístupu k vakcíně COVID-19.

Zároveň se snaží přesvědčit ty, kteří s očkováním ještě váhají. Mikina se nedávno objevila na Instagramu zpěvačky Lady Gaga nebo samotného kreativního ředitele značky Valentino, Pierpaolu Picciolim. Do prodeje přijde během několika málo dní, takže mějte oči na stopkách!

Třetí přehlídka Savage x Fenty Show od Rihanny

Rihanna předvedla na své třetí módní show spodního prádla hvězdnou plejádu jmen. Mezi nimi tentokrát nechyběla jména jako Cindy Crawford, Normani, Erykah Badu, Gigi Hadid nebo Emily Ratajkoswki. Celá pompézní přehlídka se konala v hotelu Westin Bonaventure v Los Angeles a premiéru představila skrze Amazon Prime Video.

Billie Eilish x Nike udržitelné tenisky

Zpěvačka Billie Eilish oznámila svou novou spolupráci s Nike na uvedení řady veganských tenisek Air Jordan. Nová řada bude obsahovat dva styly Air Jordan – jeden limetkově zelený a druhý béžový. Tenisky jsou navíc 100% veganské a s podílem recyklovatelného materiálu. Billie se veganskému aktivismu věnuje dlouhodobě a založila mimo jiné platformu k šíření povědomí o týrání zvířat. Je jí také připisována zásluha na přesvědčení módní značky Oscar de la Renta pro zbavení se výroby kožešin.