• Fashion News  • Mondaily: Vetements představí novou módní značku

Mondaily: Vetements představí novou módní značku

Společnost Vetements představí 22. července novou značku. Tuto informaci odhalila v rámci pánského Fashion Weeku v Paříži ve videu, které zobrazuje moderní města, technologicky vyspělé továrny a pokladny supermarketů, jež jsou prolínány s rozkvetlými květinami, končící oční bulvou překrytou datem zahájení „tajného projektu“.

Generální ředitel společnosti Vetements uvedl, že kolekce bude mít odlišnou estetiku než Vetements, bude se inspirovat pánským oblečením a krejčovskými kódy, ale „mluvit bude se všemi pohlavími“.

Dior se spojil s Travisem Scottem pro pánskou jarní kolekci

Umělecký ředitel Kim Jones otevřel pro Dior novou kapitolu spojením s rapperem Travisem Scottem pro svou pánskou jarní kolekci 2022. Jedná se tak o první Dior celo-kolekci, jež byla vytvořena ve spolupráci s hudebníkem. Travis Scott již se značkou nějakou dobu spolupracuje – stal se například tváří pro kapsulní kolekci Air Dior z loňského roku.

Givenchy Parfums vytvořili NFT kresbu pro zisk LGBTQ komunity

Na počest Pride měsíce vznikla spolupráce Givenchy Parfums s londýnským galeristou a podporovatelem LGBTQ komunity Amarem Singhem a umělci z Rewind Collective pro vytvoření digitálního díla, jež je na prodej ve prospěch sdružení Le MAG Jeunes pro lidi ve věku od 15 do 30 let.

Dům se stává první kosmetickou značkou, která se ponořila do světa NFT a tuto inovaci navíc využívá ve službě zásadní věci,” uvedla společnost Givenchy Parfums ve svém prohlášení.

Umělecké dílo s názvem „Pride“ bylo inspirováno stylem Givenchy a také duhovými barvami měsíce Pride. Je vyrobeno ze série animovaných portrétů, které mají symbolizovat rozmanitost, identitu a boj za rovná práva.