• Fashion News  • Moschino „Сarwash Сouture“ jarní kampaň

Moschino „Сarwash Сouture“ jarní kampaň

Nespočet barev, originalita a nespoutanost, to jsou slova charakterizující přehlídky Moschino. 

Kreativní ředitel Jeremy Scott obsadil do kampaně modelky Joan Smalls, Fei Fei Sun, Lexi Boling a Maartje Verhoef, které byly v netradičních šatech zkrátka úžasné. Kampaň nafotil Steven Meisel a o styling se postaral Carlyne Cerf de Dudzeele.

MTM1NzEzOTAwNzk1NTY2NTU4

MTM1NzEzOTAwNzk1NjU0MTE0

Posledními tématy nové kolekce byla automyčka a staveniště a přesně v tomto duchu se nese i nová kampaň, ve které se objevují zejména dopravní značky a pásky s nápisem zákaz vstupu. Samotná přehlídka byla také velmi nevšední, především pro své rekvizity a prostředí, dokonce i mola byla uzpůsobená jako cesta.

MTM1NzEzOTAwNzk1NTg4NTc4

Kampaň je velmi hravá, jelikož se okolo modelek dynamicky pohybují čistící kartáče plné barevných střapců, mezi nimiž modelky představují nejvýraznější modely kolekce. Mezi ně spadají šaty zdobené peřím, kostýmek s plisovanou sukní a pestrobarevnou kabelkou s dopravním kuželem (na místo klobouku), černé mini šaty (ve stylu trička) se značkou ,,Pozor, klouže‘‘, šaty ze síťoviny ohraničující prostor zákazu vstupu.

Asi málo kdo z nás by pomyslel na to, že právě obyčejné čistící prostředky, staveniště i cesty mohou být takovou módní inspirací. Jeremy Scott nás zkrátka opět přesvědčil o tom, že módu člověk nesmí brát příliš vážně a že trocha nadsázky a humoru nikdy neuškodí.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5.