• Lifestyle  • Nenechte si ujít koncert The Retrosettes!

Nenechte si ujít koncert The Retrosettes!

Nenechte si ujít vůbec první koncert The Retrosettes v Praze! Kapela, kterou znáte ze Sorrentinova filmu Mládí a jako předkapelu Simply Red, přijíždí do Prahy na speciální pozvání Hotelu Josef. V jeho unikátních designových prostorách vystoupí hned ve dvou večerech na začátku srpna, 1. a 2.8.2016 od 18: 00, a rozezní je svým specifickým melodickým retro-pop soundem s příchutí šedesátých let.

main-1

Unikátní zvuk kapely The Retrosettes se tvořil v Manchesteru, odkud pocházejí její členové. Od spíše jazzovějšího stylu se vyvinul v pop, okořeněný 50. a 60. léty. Věhlasného italského režiséra Paola Sorrentina okouzlil natolik, že si kapelu přizval do filmu Mládí, kde se se svojí písní „You Got The Love“ objevila hned v úvodní scéně.

Hudbu si na pražském  koncertě posluchači vychutnají v pohádkovém prostředí hotelu Josef, který je držitelem ceny Trip Advisor Excellence Award. Jedinečný interiér čtyřhvězdičkového hotelu, který rozezní kapela The Retrosettes,  navrhla světoznámá britská architektka českého původu Eva Jiřičná.

Podlehněte spolu s námi pohádkovému světu Hotelu Josef a nadchněte se pro melodický pop s nostalgickou příchutí „šedesátek“, 1.a 2.8.2016, od 18:00 hodin!

retrosettes_web_1466581740_830x400

Zdroje: 1