• Fashion News  • Nová kolekce Reserved vzdává hold kvalitě a nonšalantní eleganci

Nová kolekce Reserved vzdává hold kvalitě a nonšalantní eleganci

Neholdujete rychlé módě, snažíte se vytvořit dobrý základ šatníku nebo zkrátka preferujete kvalitu před kvantitou? Pak Vás bezesporu potěší nová kolekce Premium polské značky Reserved. Řada dámského a pánského oblečení zaměřená na nadčasové kousky totiž přichází i do České republiky. 

Kolekce Premium je navržena tak, aby vám ve skříni vydržela skutečně dlouhou dobu a byla snadno kombinovatelná. Jedná se tedy o chytrou investici, díky níž budete mít možnost ušetřit čas i peníze, utrácené na sezónních trendech. Dámské řadě dominují moderní, ale zároveň klasické kabáty. Halenky nebo šaty budou k dostání v neutrálních tónech černé, bílé, velbloudí béžové či výraznější červené. Místo okázalých ozdob je kladen důraz na kvalitu materiálů, zpracování a drobné, neotřelé detaily. Mezi použitými textiliemi najdete vysoce kvalitní kašmír, organickou vlnu nebo merino.

reserved3
reserved6
reserved5
reserved4
reserved2
reserved1
reserved7

Podobně luxusní je také řada pro pány. Bez problémů propojuje eleganci a pohodlí: najdete v ní praktické a komfortní modely, ale na své si přijdou i milovníci výraznějšího stylu díky oversized šálám nebo koženým batohům. V souladu s dámskou kolekcí hrají i zde prim tlumené, snadno kombinovatelné tóny světle modré, černé, bílé, či béžové. O stylovou siluetu se postarají zkrácené lemy nohavic a dlouhé kabáty, které vypadají svěže a šik. Inspirujte se v galerii a neváhejte do šatníku zařadit klidně několik kousků. Kolekce Premium z módy jen tak nevyjde, to nám věřte!

zdroj: archiv značky Reserved