• Beauty  • Opálená bez sluníčka

Opálená bez sluníčka

Jaro je za rohem a s ním přichází i odhalování kůže. Opálená pokožka vypadá svůdně a zdravě a navíc opticky ubírá na váze. Jak docílit bronzového vzhledu bez návštěvy solária nebo dovolené u moře? Jednoduše! Zkuste samoopalování.

Největším strašákem při samoopálení jsou nevzhledné skvrny či nepřirozená barva. Při použití správných a kvalitních přípravků a dodržení postupu, který je při nanášení samoopalovacího přípravku nezbytný, můžete docílit krásné a hnědé pokožky po dobu až 7 dnů.

Něž se samoopalovací přípravek nanese na kůži, musí se pokožka řádně připravit. Jedině tak docílíte rovnoměrného opálení bez fleků či drolení.

Jako první a zároveň ten nejdůležitější bod je dát si teplou vanu nebo sprchu. Teplá voda zvláčňuje pokožku a otevírá póry, tím se přípravky lépe vpijí do kůže a dosáhnete intenzivnějšího efektu. Pro hladké rozetření je také důležité zbavit tělo přebytečných chloupků a odumřelé pokožky. Nejefektivnější je použít tělový scrub či mořskou sůl. Po koupeli je velmi důležité pokožku hydratovat, zvláště suchá místa jako jsou klouby. Dejte pozor na složení krému, který použijete. Příliš mastný krém prokáže opačnou službu. Při roztírání samoopalovací pěny či krému je potřeba použít aplikační rukavici, která zabrání zabarvení dlaní a rovnoměrně rozetře produkt do všech záhybů.

Zde jsou 2 typy produktů, se kterými nešlápnete vedle :

Loving Tan – Express Dark Samoopalovací pěna 200ml

LovingTan_2HR_200ml_drk_1024x1024

ST. MORIZ – Medium Dark Samoopalovací pěna 200ml

st-moriz-self-tanning-mousse-samoopalovaci-pena-200ml-medium-dark

Jak na samoopalování se dozvíte i v tomto videu:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0fTsbzwlxvU]

 

Zdroje: 1,2,3,4