• Fashion News  • Plavková sezóna 2020: Vyberte si plavky na každou příležitost

Plavková sezóna 2020: Vyberte si plavky na každou příležitost

Nastal ideální čas pro výběr nových plavek pro vaše prázdninová dobrodružství. Tuto sezónu se nemusíte nechat svazovat žádnými nesmyslnými pravidly, nosí se nejrůznější střihy i barvy. Vybírejte tedy podle vašich prázdninových aktivit a užívejte si sluníčka plnými doušky. Přinášíme vám dostupné kousky pro každou postavu i příležitost.

Sexy opalovačky

Pokud se nemůžete nabažit žhavého slunce, a i přes poledne vás nikdo nedostane do chladného stínu, pak si vyberte bikiny, které vám ve vaší touze po čokoládovém odstínu pleti budou nápomocny. Složité průstřihy v tomto případě přenechejte jiným, přece nechcete po celodenním vystavování vašeho těla horkým slunečním paprskům vypadat jako pruhovaná zebra či slunéčko sedmitečné. Střih však volte dle vašich tělesných proporcí. Nosí se kalhotky se zvýšeným pasem i titěrné bikiny na zavazování. Pokud však nemáte dokonalou postavu, letošnímu instagramovému trendu uzoučkých podprsenek odhalujících příliš z vašeho těla se vyhněte obloukem, nechcete přeci působit vulgárně. I klasické střihy totiž mohou být zatraceně sexy.       

Na sport i do divokých vln

Je představa vaší ideální dovolené být neustále v pohybu? Potom by i výběr plavek měl být přizpůsoben vašim celodenním aktivitám. Slané vlnité vlasy, no makeup a sportovní střih plavek, to je oč tu běží. Módní značky vás letos vyslyšely a vy si tak můžete koupit krásné plavky na surf, pohodlné plavky na plážový volejbal i praktický neopren kopírující vaše křivky. Plavky na surf nyní seženete v H&M a v Mangu. V prakticky střižených plavkách můžete bez obav čekat na vaši ideální vlnu. Pokud se však letos nechystáte na zahraniční dovolenou, nemusíte zoufat, i u nás totiž můžete vyzkoušet stále populárnější paddleboarding, na který sportovní plavky jako když najdete.

Elegantně k bazénu i baru

Naprosto elegantní za každého počasí, to je váš styl, který nechcete měnit ani u hotelového bazénu? Pak volte jednodílné plavky, které vám budou obepínat tělo jak na lehátku s knížkou v ruce, tak u plážového baru se sklenkou lahodného pití. Nosí se zajímavé střihy i barvy, které lze šikovně volit dle vašich tělesných proporcí, nemusíte se však omezovat. Jednodílné plavky většinou preferují ženy, které slunci příliš neholdují, a zajímá je spíše nezbytná sluneční ochrana, takže volány i průstřihy jsou zde vítány. Kromě kvalitního opalovacího krému pak k jednodílným plavkám volte i stylový slaměný klobouček či klobouk s pořádnou krempou.

Při výběru plavek tedy neposlouchejte žádný přísný módní diktát. Plavky volte tak, aby vám krásně padly a podporovaly vás jak ve vašich sportovních výkonech, tak v honbě za krásným opálením. Ani na dovolené se nemusíte vzdávat vašeho osobitého stylu. Pokud tedy nechcete plavky z fast fashion řetězce, volte populární značku Plove, či kolekci plavek ze spolupráce Alešbáry a CoverMeNot, o které jsme psali zde.

Foto: Pinterest, Mango, H&M, Calzedonia, Marks&Spencer