• Events  • Po půl roce se vrací unikátní pánská událost POP UP GENTLEMAN

Po půl roce se vrací unikátní pánská událost POP UP GENTLEMAN

Třetí ročník POP UP GENTLEMAN proběhne již v neděli 15. května od 13 hodin Radlické – kulturní sportovně v Praze. Program bude ušitý mužům přímo na míru. Událost nabídne výběr českých značek s pánskou módou a zajímavý program.

Jarní ročník vrátí pojem gentlemanství tam, kam by měl v myslích nositelů opravdu patřit.

Zaměří se na něj nejen jako na způsob oblékání, ale jako na životní styl a filozofii. Témat bude celá řada – dress code, business, etiketa, trendy ve stříhání, auta a káva. Celou akcí vás provede muž, který má kromě vytříbeného stylu také přehled v lokální módní tvorbě, bloger a fotograf Robin Bery.studio_01

Letošní ročník otevírá dveře i novým a méně formálním značkám. Za české trendsettery se představí například Tonak, Gentleman Store, Delor, Designeros, Ditafil, Freshlabels, Friendly Suits, Kavaliers, Suit & Me, Krispol, Lui Lui, Play bag, Socks in Box, Jollylabel, Box for King, Beard Buddy, Danny P. či Bekoff.

Odpoledne se můžete kromě welcome drinku a občerstvení těšit na networking u tréninku golfových odpalů nebo na ochutnávku kvalitní whiskey.

Prostor bude i pro dobrou kávu. Tu si budete moci vychutnat v chill zóně, kterou pro vás připravují značky MINI Česká Republika, Bang & Olufsen a Designeros. K dispozici budou také pánské zahraniční časopisy a množství designových produktů k vyzkoušení i nákupu.

 

 

Kompletní program bude zveřejněn. Veškeré aktuální informace a novinky sledujte zde.