• Lifestyle  • Příběh růžového bytu

Příběh růžového bytu

Candy Flat je místo štěstí a lásky. Byt, ve kterém se plní ta nejtajnější přání, kde se zdají nejsladší sny. Tento 100 metrový krásný byt se nachází v samotném srdci Prahy – v Paláci Dlouhá. Ukryt před zraky kolemjdoucích, ale jeho budoucí vlastníky budou mít celé město doslova jako na dlaní, navíc s dechberoucím výhledem na Přážský hrad.

“Růžový designový sen” se vytvořil díky kreativnímu a talentovanému kolektivu společnosti Y&T Luxury Property pod pečlivým vedením ředitelky Mgr. Oleny Yakubovych, MBA. Y&T Luxury Property, jejíž tým tvoří výhradně ženy, přináší od roku 2010 svým zákazníkům inovativní, inspirativní, vysoce profesionální a individuální přístup ke každému projektu. Proč zrovna růžový? Proč Candy Flat? Protože každá nemovitost má svůj příběh. A příběh tohoto projektu je “růžový”, čili jedinečný domov plný citů lásky. Vlastní bydlení je totiž dobré volit především srdcem. 

Uvedení designového projektu Candy Flat na trh má ještě jeden „růžový“ přesah, a to charitativní. Přátelská společnost Y&T, má hlavní cíl, podpořit projekt Pink Crocodile – mateřskou školu pro postižené děti otevřenou v pražských Letňanech, čili část peněz z prodeje bytu půjde na rozvoj školy pro děti.

Nezisková organizace Pink Crocodile School byla založena na základě předchozího již dlouhodobě fungujícího vzdělávacího, organizací provozovaného programu, vytvořeného pro děti s těžkým kombinovaným postižením. Hromadní snahou je zajistit dětem kvalitní vzdělávání, terapie, všestranný rozvoj a služby v bezpečném a příjemném prostředí rodinného charakteru mimo jejich domov. Škola nabízí celodenní pobyt zahrnující široký vzdělávací program, terapie, hry, výtvarnou, hudební a tělesnou výchovu. Součástí je celodenní stravování a odpočinek. Pedagogický sbor tvoří zkušené učitelky, muzikoterapeuti, fyzioterapeutka a také asistenti dětí a pedagogů.

Tento projekt nenechal lhostejnými spoustu známých lidí. Role ambasadorky projektu se ujala Kateřina Klausová – vášnivá golfistka od svých pěti let se skvělým hendikepem 5,4. Pronikavá zpěvačka, která se stala součástí světového muzikálového fenoménu Mamma Mia, herečka, modelka a studentka Karlové univerzity v oboru psychologie a literatura. Kateřina je především mladá Češka, které záleží na světě kolem ní.

Projekt Candy Flat by nebyl dokonalý bez partnerů, kteří jsou nejlepší ve své činnosti a přináší radost lidem svými produkty už více let. Ve spolupráci s firmou Y&T Luxury Property napomáhaji organizaci Pink Crocodile , ve snaze zapojit děti i celé jejich rodiny v co možná největší míře do běžné společnosti a zkvalitnit úroveň jejich života.

Baccarat – francouzská značka, vyrábející luxusní vášní křišťálové produkty s tradicí od roku 1764; 

Laurent-Perrier – první z velkých domů v Champagni, které začaly s výrobou neročníkového rosé Champagne;

 Poltrona Frau – mezinárodní značka reprezentující design, eleganci a dokonalost italské výroby; 

ESCADA – jedna z předních luxusních módních značek zakládajících si na moderní eleganci, lehké půvabnosti a smyslné ženskosti. 

Pokud byste chtěli být součástí projektů Pink Crocodile a podpořit charitu pro děti, informace naléznete zde. Oficiální webové stránky bytu najdete zde.