• Fashion News  • “První láska, na kterou nikdy nezapomeneš” – OPS!Objects

“První láska, na kterou nikdy nezapomeneš” – OPS!Objects

Itálie je vlast módy, lásky a citlivosti. Kdo jiný, když ne senzitivní Itálie, by mohla udávat stylový proud?! Představujeme vám jedinečné šperky OPS!Objects.

Italská značka OPS!Objects se zrodila v roce 2010 jako projekt módního designu. Za 5 let se rozšířila po celém světě a stala se populárním trendem v takových zemích jako Kanada, Austrálie, Německo, Rakousko, Polsko nebo Švýcarsko. Nyní OPS! je novinkou na českém a slovenském trhu!

image

Svůj první úspěch značka slavila s náramkem zvaným OPS!Love, který má přívěsek ve tvaru srdce s nápisem „Lovely designed in Italy“. Tato kolekce je aktuální dodnes a to v mnoha barevných provedeních, které se mění podle současných módních trendů. Šperky OPS!Objects jsou dokonalým doplňkem k vašemu outfitu. Vybírat můžete z řady náhrdelníků, náramků, hodinek a dokonce i krytů na mobil.

Komiksy i pohádky, hezké květiny či tropické kraje jsou inspirátory OPS!Objects. Každá fashionista, která má rada živé barvy, je energická a veselá a nebojí se vykniknout z davu se do značky OPS! bezhlavě zamiluje. Jakmile jednou začnete sbírat módní doplňky OPS!Objects, už nepřestanete. Stylové náramky jsou doplněny elementy Swarovski a udělají radost každé ženě, která má vytříbený vkus. OPS! vyznačí vaší individuálnost a přitáhnou pozornost. Navíc většina produktů voní vanilkou.

Se značkou OPS!Objects se není možné splést, je unikátní! Bižutérie je antialergenní, použité materiály jsou většinou pryskyřice, polykarbonát, polyuretan a silikon. Komponenty jako je zapínání, nebo malá placička s označením OPS! jsou ocelové. Všechny výrobky jsou baleny v originálních krabičkách doplněné certifikátem udávajícím originalitu výrobku.

 

Sledujtě novinky OPS! na webových strankách, Facebooku (CZ, SK) a Instagramu (CZ,SK).