• Lifestyle  • RITUALS slaví 10 let v ČR

RITUALS slaví 10 let v ČR

RITUALS je světoznámá značka luxusní přírodní kosmetiky, která je sympatická nejen vysokou kvalitou, ale i socioenviromentální zodpovědností. Dne 22.10.2015 proběhla v restauraci Zlatá Praha v hotelu Intercontinental oslava 10 let značky RITUALS v ČR a Daily Style byl u toho.

rit

Příběh RITUALS se začal psát v roce 2000, kdy její zakladatel Raymond Cloosterman začal uskutečňovat svou vizi, následoval svůj instikt a vytvořil koncept, který během několika let dosáhl světového úspěchu. Filosofie RITUALS je prostá – štěstí se skrývá v maličkostech a i z každodenních drobných činností je s pomocí kvalitních produktů možno vytvořit malý rituál naplněný významem. Proto jsou všechny výrobky značky RITUALS inspirovány autentickými východními rituály a důraz je kladen zejména na dokonalé vůně, navržené ve spolupráci s nejlepšími světovými tvůrci parfémů. Zákazníkem značky RITUALS je moderní člověk, který má vysoké nároky na kvalitu produktu, ale zároveň mu záleží na druhých a na životním prostředí. Proto RITUALS svou kosmetiku netestuje na zvířatech a používá výhradně přírodní ingredience a obnovitelné materiály. Věděli jste ale, že pro RITUALS je důležitý i etický přistup a sociální zodpovědnost natolik, že svou výrobu soustřeďuje do Evropy a podporuje projekt „Tiny Miracles Foundation“, který pomáhá předčasně narozeným dětem?

Oslava 10 let RITUALS v ČR proběhla za účasti zakladatele značky Raymonda Cloostermana, svým sametovým hlasem večer obohatila zpěvačka Debbie a byla také představena nová kolekce „Oriental Magic Night“. Gratulujeme RITUALS ke kulatému jubileu a přejeme mnoho štěstí!

Zdroj: 1