• Beauty  • Seznamte se s make-up novinkami od Lush

Seznamte se s make-up novinkami od Lush

Lush Make-up řada se od 5. června rozrostla o kolekci 13 ručně vyráběných štětců profesionální kvality. Jak je již u této značky dobrým zvykem, celá řada je veganská a cruelty-free. 

Make-up artistka Megan Edwards spojila síly s designovými týmy, aby společně vytvořili něco originálního. Tak vznikly neobvykle tvarované a zakřivené make-upové štětce, které díky svým vlastnostem umožňují líčení jako od profesionálů. 

Štětce jsou šetrné k pleti a snadno se s nimi zachází. K výrobě rukojetí bylo použito recyklovatelného hliníku a biologicky rozložitelného, udržitelně získaného dřeva. Celá řada je vytvořena z kvalitních veganských materiálů, které dlouho vydrží a měkká syntetická vlákna jsou vhodná pro všechny typy líčení. 

Samozřejmě je potřeba se o štetce pečlivě starat, nejlépe je mýt ručně pomocí jemného čističe.  

S celou řadou se již můžete seznámit na webových stránkách Lush. Pro představu DailyStyle vybralo pár z nich. 

Fresh Faced
Plochý štětec na make-up

Tento typ štětce je vhodný k nanášení krycí vrstvy make-upu. Má husté štětinky, které zajišťují vytvoření souvislého líčení. 

Cheek to Cheek
Štětec na tvářenku

Zkosený štětec je svým tvarem ideální pro završení finálního looku tvářenkou nebo bronzerem. 

U-N-I Brow
Štětec na obočí se dvěma konci

Veganský ručně vyráběný štětec, kterým dokonale vytvarujete a zvýrazníte obočí. Dá se využít i na oční linky a na pročesávání řas.

Pucker
Cestovní štětec na rty

Dokonalé rty za každé situace? S tímto cestovním štětcem rozhodně. Díky praktickému víčku ho můžete mít při sobě na cestách pro rychlé úpravy.  

Roll With It Brush Set 
Sada štětců v látkovém pouzdře

Pokud nevíte, pro který ze štětců se rozhodnout, nezoufejte. Lush myslí na vše, a tak pro nerozhodné připravil kompletní sadu. Navíc v praktickém pouzdře z bio bavlny, vyrobeném v Re-wrap – řemeslném podniku, který se zaměřuje na výrobu organických a ručně vyráběných textilních produktů.

Zdroje: Archiv Lush