• Men's world  • “Spěchej pomalu”- FESTINA

“Spěchej pomalu”- FESTINA

“Swiss made” z hrdostí označuje své hodinky firma FESTINA . Už více než 110 let hodinky FESTINA, které byly založeny v zemi času- Švýcarsku, splňuje požadavky nejvybíravějších klientů. Kvalita, která prověřená časem, udává směr pro spokojenost zákazníků. Tým značky FESTINA se snaží držet krok se soudobými designerskými trendy a využívat nejnovější technologické inovace, a proto dává záruční dobu nejméně 3 roky, stejně tak zajištuje kompletní informační a hodinářsky pozáruční servis. image

Síla teto znáčky spočívá ve sportovních designech, které oplývají jasnými až křiklavými barvami. Hodinky jsou vodotěsné a nárazuvzdorné.

I elegance zde však má své místo, jako synonym spolehlivosti, stylu a spontánního ducha jsou hodinky FESTINA určeny pro všechny, kteří ocení příjemný styl a estetiku. Díky tvaru a decentním odstínům vypadají jako kvalitní luxusní šperk.

image

Cenově dostupné a stylové, to je úspěšný koncept značky FESTINA. Zavítejte na jejich oficiální web, kde můžete objednat aktuální kvalitní hodinky, na základě míry obvodu Vašeho zápěstí, který zašlete s objednávkou hodinek, Vám náramek upraví a články budou zaslány s hodinkami v krabičce.

image

Vítejte ve světě hodinek FESTINA!

Zdroj: 1, 2