• Lifestyle  • Hip.Running Club – Sport i Umění

Hip.Running Club – Sport i Umění

Oni jsou přesvědčeni, že město je velké projekční plátno. Chtějí změnit proštredí, kde žijí. Jejích lifestyle je symbióza umění i sportu. Oni jsou Hip. Running Club.

Před půlrokem Lucie Jindrák Skřivánková a Jan Alex Jindrák vytvořili unikátní projekt v Praze. Základní ideou je změnit šablonovitý konzumní styl i myšlení generace Millennials a navrhnout ji chytrou a stylovou alternativu. H.R.C. je rodinný, komunitní klub zaměřený na sport a aktivní městský život. Oproti jiným sportovním klubům chce svým členům nabídnout zážitky spojené s novými možnostmi života ve městě a zároveň nabídnout přesah do umění, designu a kvalitního jídla.

Hip. Running Club je pro ty, kdo hledá něco nového plného inspirace. Spolu s živým týmem H.R.C. zlepšíte vaší kondici, zvýšíte vytrvalost, rozvijete sílu a zpevníte vaší postavu. Nemusíte jen sportovat, abyste je mohli navštívit. Hip. Running Club budou rádi, když přijdete jen proto, že se chcete bavit, odpočívat, dozvědět něco nového nebo se seznámit skrze pohyb s někým, kdo to vidí stejně jako Vy.

Zdroj: 1, 2