• Lifestyle  • Tip na dárek pro kulturní gurmány – kulturní diář od Papelote

Tip na dárek pro kulturní gurmány – kulturní diář od Papelote

Vánoce se kvapem a blíží, stejně tak Nový Rok. Proto pro vás máme další tip na praktický designový dárek – diář od Papelote – originálního českého papírnictví. Můžete si vybrat z široké škály nápaditých designů a typů. Od týdenních diářů v nejrůznějších variantách, přes klasické měsíční až po oblíbený kulturní diář. Jedno mají ale všechny společné a to je promyšlený a nápaditý design sítotiskových ražeb s poetikou papírových odstřižků.

Hravé a ornamentální motivy s živými barevnými dekory doplňují decentní černé varianty s potiskem na plastovém přebalu. Novinkou je univerzální týdenní diář bez předepsaných dní. Naopak stálicí je již šestý rok oblíbený kulturní diář, koncipovaný jako kulturní menu s výběrem kvalitní gurmánské duševní potravy a dostatkem prostoru na vlastní kulturní deník. Ten letos dostal opět osvědčený kapesní formát v praktickém plastovém obalu s kapsou a jeho součástí je kulturní přehled, tahák s výběrem doporučených kulturních tipů a sada samolepek k oživení diáře a systematizaci poznámek. Diář vám připomene více než 260 akcí z celé republiky, mezi nimiž jsou vybrané akce a počiny hudební, divadelní, filmové ale i knižní. Napadá vás snad lepší dárek pro kulturní gurmány, než tento krásný a praktický diář z kolekce Papelote?

Gurmánský kulturní diář byl vydán v limitovaném nákladu 1000 kusů, takže neváhejte a sežeňte si ten svůj na e-shopu Papelote, v kamenném obchodě a na dalších vybraných prodejních místech po celé  České Republice.