• Fashion News  • To nejlepší z červeného koberce na cenách Oscar 2016

To nejlepší z červeného koberce na cenách Oscar 2016

Kdo získal Oscara už je jistě všem známo, pojďme se tedy podívat jak se hvězdy oblékli na letošní udělování těchto cen, které je vždy středem pozornosti všech módních kritiků. Dámy si své šaty a doplňky vybírají pečlivě i několik týdnů dopředu a tento rok se zdá, že měly téměř všechny přítomné při výběru šťastnou ruku.

Barva, na kterou sází většina hvězd jako na jistotu oblékly například Jennifer Lawerence, Julianne Moore, Kate Winslet či Jennifer Garner.

Ani o barvy ovšem letos nebyla nouze, riskovat se nebála oscarová Alicia Vikander, která oblékla citronově žluté šaty, Olivia Munn v oranžových šatech. Modrou barvu pro svou oscarovou róbu zvolily herečky jako Brie Larson či Sofia Vergara.

Ve smaragdově zelené zářily krásná Rachel McAdams a Saoirse Ronan. Barvu drahokamu zvolily i herečky Tina Fey a Reese Witherspoon, tentokrát ametyst.

Na 88. vyhlašování cen Americké filmové a televizní akademie jednoznačně převládala bílá barva. Pro svůj outfit ji zvolila Lady Gaga nebo Olivia Wilde.

Dále nemohly chybět hluboké výstřihy, výšivky, propracované zdobení a třpytivé róby. Dlouhé rudé šaty s hlubokým výstřihem zvolila Charlize Theron, krásné květinové výšivky na šatech zase Cate Blanchett nebo Daisy Ridley. Nádherně zdobené a propracované šaty na sobě měla Rooney Mara. Třpyt oblékaly herečky Margot Robbie a Naomi Watts.

Letošní předávání zlatých sošek je zatím označováno jako jedno z nejpovedenější, co se módních znalců týče a nám nezbývá než souhlasit.

Zdroj fotek: 1