• Styling  • TOP trend sezony: Culottes

TOP trend sezony: Culottes

Trend, který ovládá dnešní street style. Trend, který naleznete v nejnovějších dostupných kolekcích. Trend, na který narazíte na stránkách světových módních magazínů. Ano, řeč je o novém kultovním kousku šatníku: Culottes!

Jistě jste již zaznamenali, že tuto sezónu vládnou takzvané “culottes”, neboli kalhoty, které vám zdánlivě připomínají sukni. Z tohoto kousku oblečení se stal přímo bleskovou rychlostí TOP trend této sezony a to rozhodně oprávněně! Culottes jsou elegantní, nadčasové, ženské a dokáží propůjčit vašemu outfitu svěží retro nádech! Jsou perfektní alternativou jak kalhot, tak sukní či šatů. Skvěle oživí váš šatník a look díky nim nabude zcela nových rozměrů! Další skvělou výhodou je dostupnost látek, materiálů, vzorů, textur, barev a střihů, ve kterých můžete dnes culottes sehnat. A pokud si stále nejste jistí, jak a s čím je kombinovat do práce, do společnosti či ve svém volném čase, neváhejte a pokračujte ve čtení!

do prace

1. Do práce
Culottes dokáží skvěle a efektivně nahradit, jak klasické černé cigaretové kalhoty, tak džíny či sukně. Stačí jen vybrat správnou košili či top, doplňky a lodičky a můžete vyrazit do práce!

do společnosti

2. Do společnosti
Se správným výběrem střihu a materiálu dokáží plnohodnotně nahradit klasické společenské šaty, sukně či overaly. Vsaďte na jednoduchost a minimalismus a nemůžete šlápnout vedle!

volny čas

3. Ve volném čase
Džíny jsou věčná klasika, ale co takhle na chvíli nahradit tuto klasiku culottes? Tentokrát se vám meze nekladou! Střih, délka, barvy i vzory jsou čistě na vás. Vyberte si ty, které budete moci snadno kombinovat s kousky, které již ve svém šatníku máte.

 

zdroje: 1, 2, 3