• Fashion News  • Trendy kousky, které vás přesunou do Hollywoodu

Trendy kousky, které vás přesunou do Hollywoodu

Oslnivé, šik i sexy. Kdo alespoň jednou nesnil o tom zažít den hollywoodské hvězdy? Nejnovější kolekce Freedom of Mind značky MOHITO vychází z této vzrušující nálady a je stejně poutavá jako filmový svět, takže se budete cítit jako…výběr filmové ikony již necháme na vás!

Styl zářivého Holywoodu inspiroval oblečení i doplňky a hlavní roli hraje kdo jiný, než černá. Ta totiž umí dodat eleganci jako žádná jiná barva a ve spojení se třpytivou imitací kůže dostane krásný glamour nádech. No a nejlepší její společníci? Přece výrazná fialová nebo zelená – módní barvy této sezóny.

Výjimečnost kolekce podtrhují šperky, které nejsou jen doplňkem, ale nedílnou součástí stylingu. Zlatý řetízek nebo velké náušnice na sebe upoutají pozornost a doplní sexy look.

Už žádné další spoilery! Podívejte se na podzimní kampaň a během mrknutí oka se s MOHITO přeneste do filmového světa módních fantazií! Šup na MOHITO.CZ. Za nás přidáváme výběr produktů, které v našem šatníku nemůžou chybět!

Pořád nevíte, jak kousky zkombinovat? Inspirujte se Alex Sedláčkovou a Viky Ortner, které kousky z kolekce Freedom of Mind vyzkoušely za vás ✨