• Fashion News  • VERSACE OD FENDI – FENDI OD VERSACE

VERSACE OD FENDI – FENDI OD VERSACE

Dnešním dnem je uvedena kolekce Fendace v různých Pop-upech a na doprovodných akcích po celém světě. Pokud i vy chcete zažít neopakovatelný zážitek z módy, načerpejte inspiraci z této nezaměnitelné prezentace dvou ikonických značek, které se rozhodly spojit své síly.

Je to spíš výměna než spolupráce, ale především jde o přátelství. Je to krása společně trávených chvil po době odloučení a oslava žen, které mě tolik inspirovaly.
Kim Jones, umělecký ředitel Fendi pro haute couture a dámské kolekce

„Z kampaně vyzařuje stejný duch přátelství a energie, které jsme pociťovali při práci na kolekci. Kim je vizionářský návrhář a inovátor. Pro mě bude Fendace navždy znamenat lásku.“ Donatella Versace, generální kreativní ředitelka Versace

Looky skutečně potvrzují společnou vizi kolekce – koncepce odívání Very Versace, čili „více je více“, je kombinována s promyšleným přístupem k doplňkům a řemeslné kvalitě, typickým pro značku
Fendi. Na první pohled zaujmou výrazné, jasné a emotivní potisky a barvy, ale i třpytivé ozdobné doplňky vykládané drahými kameny a šperky, ve kterých se střetávají charakteristické prvky značek Fendi a Versace. Ve stylech Fendace Peekaboo a Baguette jsou siluety ikonických kabelek Fendi skloubeny s charakteristickými znaky Versace a v kabelce Fendace La Medusa logo FF módního domu Fendi splývá s Medúzou módního domu Versace.

Pouze ve vybraných Pop-upech a akcích bude možné zakoupit celou kolekci a jednotlivé části kolekce budou dostupné v internetových a kamenných buticích Fendi a Versace. Fendi bude prezentovat kolekci VERSACE OD FENDI a styly FENDI od VERSACE budou k dispozici v buticích Versace a v online butiku značky Versace. Oba módní domy budou nabízet minikolekci společných modelů pod značkou Fendace.