• Lifestyle  • Yankee candle jako královna mezi vůněmi

Yankee candle jako královna mezi vůněmi

Yankee candle je nejproslulejší výrobce těch nejvoňavějších svíček na světě. Je to jediná značka vyrábějící nejen svíčky, ale i vosky, spreje, vůně do auta nebo do zásuvky, které v sobě nosí opravdový příběh.

Collage_Fotor yankee do zásuvky

Yankee candles jsou navrženy tak, aby se už při prvním zapálení knotu vosk roztékal rovnoměrně a svíčka dohořela až dokonce, do poslední kapky vosku a až na sklo. Dalším benefitem, kterým Yankee dominují, je vysoká a intenzivní vůně po celou dobu pálení, tzn., že u levnějších svíček nebo u obyčejného vosku se intenzita vůně může vypařit ihned po otevření anebo dříve, než samotná svíčka dohoří. Vůně vznikají z přírodních extraktů a esenciálních olejů. Tím zaručují opravdu širokou škálu vůní například exotické ovoce, květiny, dorty a koláče nebo vůně každodenních situací. Například vůně čerstvě vypraného prádla nebo bavlny. Navíc mají největší výběr vůní na světě. Nejen, že můžete vybírat z neobvyklých vůní, které jsou rozděleny třeba podle typů místností, ve které se chystáte svíčku pálit, ale výrobce vsází i na limitované edice nebo na sezónní kousky.

Collage_Fotor novinky

Nové vůně pro jaro 2017

A také nemůžeme opomenout různé zpracování velikostí. Základní a také nejprodávanější kategorií je svíčka Classic velká, která vydrží hořet až 150 hodin. Velmi oblíbenou verzí je Decór, které svým tvarem připomíná ovál a jsou skvělé jako dekorace. Pokud si při výběru nejste jisti a nemůžete se rozhodnout, dobrou volbou je Votivní svíčka. Tento malý vzorek krásně provoní všechny prostory a jeho cena je velmi nízká. Jeden z novějších přírůstků je například vosk, který se rozpouští v jakékoliv aroma lampě a je intenzivnější než řada olejů. Největším trendem posledního roku z řady Yankee candle je vosk, který se používá v takzvané Meltové lampě. Toto je nejlepší volba, pokud trávíte většinu času mimo domov, jelikož rozpouštění vosku reguluje elektřina. Můžete tak s klidnou hlavou odejít z domu, lampa totiž funguje jako klasická stolní lampička.

Collage_Fotor yankee do auta

Vůna do auta

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10