• Fashion Events  • Zveme vás na brněnský HANDMADESIGN

Zveme vás na brněnský HANDMADESIGN

Nevíte, čím si zpestřit tento víkend? A co takhle vyrazit na brněnský HANDMADESIGN v krásných industriálních prostorech v Adam Gallery?! Pokud si nejste jistí, co vlastně tento nevšední market/výstava obnáší, můžete si přečíst více ZDE, kde jsme vám již celou událost představovali.

Akce probíhá 20.-22.11. a tešit se můžete na autorské, designové a (jak jinak než) ručně vyrobené kousky z řad výtvarníků, návrhářů a designérů. Dále máte možnost se po celé 3 dny zúčastnit některé z vernisáží obrazů a fotografií probíhající v rámci akce.

4

Pro ty, co se nejraději do tvoření hned sami zapojují, nesmím zapomenout zmínit DÍLNIČKY, kde naleznete například knižní vazbu, ruční výrobu papíru či mýdel a mnoho dalšího z  oblasti ručních technik.

Vstupné je 50,-, děti do 12 let a důchodci mají vstup zdarma. Vstupenka lze využívat na všechny 3 dny. Lístky je možné koupit i na společenský večer šansonu, kde je vstup 250,- (předprodej) a 300,- (na místě). Více o programu a celé akci se dozvíte na www.brnenskyhandmade.cz.

2

Zdroj: 1