• Lifestyle  • 3 stylové diáře na rok 2022, se kterými můžete být offline

3 stylové diáře na rok 2022, se kterými můžete být offline

Každý, kdo chce mít svůj život alespoň z části organizovaný by si měl pořídit diář, který mu pomůže v plánování života. Někomu vyhovují online kalendáře, ale pro nás v redakci je pevný diář nepostradatelnou součástí. Pomůžeme vám vybrat.

Každému vyhovuje jiný diář. Různé velikosti, tloušťky, počet stran, grafické zpracování.. Ještě, že jich je na výběr tolik.

Doller

Pokud jste kreativní duše a sháníte diář, do kterého si můžete zároveň i kreslit, lepit fotky a pořádně se na něm vyřádit, je Doller skvělou volbou. Je nedatovaný, a tak si ho můžete klidně pořídit v polovině roka a stejnak ho využijete na sto procent. Data a svátky si do něj píšete sami, stejně tak všechna důležitá data. Je zkrátka na vás, jak se rozhodnete si ho vyzdobit a nadatovat. První strany měsíce obsahují citatáty. Zároveň v něm najdete i motivační stránky, do kterých si můžete zapisovat své cíle a sny.

Doller prodává několik druhů a barev diářů. Můžete si vybrat z ročního nebo půlročního diáře. Pro klasiky je spíše černá barva desek a pro hravé duše růžová nebo oranžová. Na Instagramu Dolleru najdete spoustu tipů na obrázky či kaligrafii, kterou můžete ve své tvorbě využít.

A Cup of Style

Dvě sestry, které už dlouho natáčí na YouTube a dělí se se svými diváky o své životy. To je Lucka a Nicol. Společně tvoří i zajímavé produkty, které si od nich můžete zakoupit. Mezi ně patří i diáře, který mají každý rok velký úspěch. Holky nabízí diáře ve dvou velikostech (A5 a A6), proto si můžete vybrat, který pro vás bude praktičtější. Na dvoustraně najdete rozvrh na dva týdny, a tak je i tenčí než obvyklé diáře.

Diáře jsou plné motivačních textů a ilustrací od ilustrátorky Báry. Všechny důležité informace najdete v diáři, jak v češtině, tak ve slovenštině.

Canli store

Pokud sháníte lokálního tvůrce, kterého byste rádi podpořili Canli store je tím ideálním. Jedná se o český obchůdek, zaměřující se na ilustrace a vše s nimi spojené. Můžete si u nich navrhnout vlastní diář sami nebo si pořídit jeden z jejich neobyčejných diářů. Společně s ním si můžete zakoupit i ručně nakreslené samolepky, záložky nebo přáníčka. Doporučujeme vám se podívat na jejich stránky, nabízejí spoustu nádherných a praktických ilustrací.

Neobyčejný diář vás rozhodně nebude nudit, jelikož se každý týden není styl ilustrací, a tak si můžete užít různorodý vzhled.

A máte vy nějaký oblíbený diář?

Zdroj fotografií: archiv značek