• Lifestyle  • 5 věcí, které potřebujete pro ten nejlepší domácí workout!

5 věcí, které potřebujete pro ten nejlepší domácí workout!

Vánoce jsou za dveřmi a všichni moc dobře víme, co to znamená. Vanilkové rohlíčky, perníčky, vosí hnízda a tuny bramborového salátu. To vše dává zabrat nejen nám, ale i ručičce na váze. Nečekejte na novoroční předsevzetí, máme pro vás pár tipů, se kterými můžete začít hned a v pohodlí domova. Takže na start stačí jen vstát z gauče a jdeme na to!

Pohodlná obuv

Nápis “sportovní obuv” zdaleka nestačí, my hledali OPRAVDU pohodlné boty na trénink a našli jsme je. Reebok Nano X2 jsou vhodné nejen na vnitřní tréninky, ale i venkovní. Mají skvělou protiskluzovou podrážku a tkaný svršek Flexweave ®, navíc poskytuje pohodlné pružení. Díky paměťové pěně se budete cítit, jako byste se procházeli po obláčku. A pozor, mají tak stylový design, že se na každý trénink budete těšit už od rána!

Sportovní oblečení

Myslíte si, že na doma stačí jen tepláky a že fitness outfit je pouze pro parádu? Omyl! Oblečení na cvičení je totiž vyrobeno z funkčního materiálu. Funkční materiály rychleji schnou a odvádí pryč pot, což u cvičení oceníte. Navíc některé kousky jsou zatraceně stylové, a tak už neplatí, že sportovní oblečení je nuda. Vyberte si jeden ze sexy kompletů třeba od Sprandi a budete se cítit jako královna!

Podložka na cvičení

Pro domácí trénink je správná podložka naprostou nezbytností. Podložka by měla být tak dlouhá, aby se rovnala vaší výšce, ale u silových a dynamických cviků to není až tak nutné. Dbejte tedy hlavně na tloušťku a správný povrch, abyste u cvičení měli pohodlí. Za nás vyhrála stylová, přenosná podložka Tri-Fold Mat od Reebok s tloušťkou 6mm, která je pro domácí trénink naprosto dokonalá.

Láhev na vodu

Láhev na vodu vám může pro domácí trénink připadat jako zbytečnost, ale není. Často zapomínáme pít dostatek vody a u cvičení je pitný režim opravdu důležitý. Kupte si design láhve, který se vám bude líbit a mějte ji neustále u sebe jako motivaci. My si zamilovali láhev v pudrově-růžové barvě s rosegold víčkem a ryskami času pro sledování pitného režimu od ICY BODY. Voda dělá hezká těla!

Pomůcky pro trénink

Nebojte se do cvičení zapojit i pomůcky. Zkuste zátěžové švihadlo, které procvičuje celé tělo a navíc pomáhá spalovat kalorie rychleji než klasický běh. Je dobré připojit k tréninku i jednoručky a závaží na nohy, čímž zefektivníte vaše cviky a dodáte jim mnohem více dynamiky. Začněte s váhou postupně a sledujte pokroky, kterých budete postupem času dosahovat.