• Styling  • Bordová barva vládne podzimem!

Bordová barva vládne podzimem!

Bordová je symbolem vznešené a noblesní dámy, která vyžaduje pravou eleganci. Bordová barva, proto sluší všem ženám, které si potrpí na luxus s pravou grácií. Nechte se unést silnou dávkou nostalgie a vášně!

A s čím ji kombinovat?

Bordovou můžete kombinovat prakticky se všemi barvami. Patří mezi univerzální odstíny červené. Styling této barvy je lehčí, než se může zdát. Zde je inspirace pro vás:

TÓN V TÓNU

Kombinace pouze bordové barvy vypadá velmi stylově. Pozor si dávejte na stejný odstín bordové. Pokud nezvolíte stejný odstín, tak tón v tónu nikdy nedocílíte. Materiál můžete kombinovat se stejným bordovým materiálem anebo zvolte mix materiálů. Volba je na vás. Outfit doplňte masivním náhrdelníkem, nebo slunečními brýlemi. Konečný výsledek bude výborný!

koláž ton

BORDOVÁ S DALŠÍMI BARVAMI

Pokud dáváte přednost raději kombinaci barev, tak směle do toho. Nádherně se bordová barva kombinuje s šedou, krémově bílou, petrolejovou i s lahvově zelenou. S černou dostává poněkud smutný charakter, ale za to velmi elegantní look. Skvěle vypadá také se sytě okrovou nebo šafránovou. V této kombinaci působí mnohem tepleji a přívětivěji.

koláž

Mark♥Po (marketa-potjahajlova.cz)

Zdroje: 1