• Lifestyle  • DailyStyle inspirace: Naučte se milovat a oblékat květinové vzory

DailyStyle inspirace: Naučte se milovat a oblékat květinové vzory

Květinové vzory se tento rok vrací znovu do módy a barevné kousky můžete najít na každém rohu. Jak a s čím je ale kombinovat? Právě to je problém, se kterým si lámou hlavy i ty největší milovnice stylu. Inspirujte se, jak květinové potisky nosit!

Romantický look

Pro romantický look je nejvhodnější zvolit šaty délky “midi”. Boty by měly být v barvě alespoň jednoho vzoru, který se nachází na oděvu. Naopak neutrálními béžovými lodičkami taky nic nezkazíte!

Business elegance

Klasický styl neznamená zdržovat se potisků a barev. I když se držíte pevných odstínů, nebojte se začlenit květiny do svého šatníku. Klasické černé šaty můžete doplnit například květinovým sáčkem. Druhou variantou je spárovat květinové šaty s klasickým sakem.

Nevšední kombinace

Pokud nejste “lodičkový typ”, můžete květinové šaty spárovat s vyššími tmavými boty. Klobouk nebo námořní čepice budou třešničkou na dortu celého outfitu. Celkový vzhled bude vypadat velice módně.

Kombinace potisků

kombinace stylů, potisků a materiálů nikdy nevyjde z módy. To samé platí i u kombinování květinových vzorů s jinými. Podobné šaty můžete najít například v obchodech Zara a H&M.

Zdroj: 1, 2, 3, 4