• Fashion News  • DailyStyle inspo: Extrémní horko, co si obléct do městských ulic?

DailyStyle inspo: Extrémní horko, co si obléct do městských ulic?

Letní horké počasí nám ještě nedalo poslední sbohem, takže je nasnadě podívat se, co si obléct do rozpálených městských ulic. Vybrali jsme pro vás praktické kousky, které se spolu dají jednoduše kombinovat a zachrání vás i v tom největším horku. Ať už si užíváte volného dne, nebo se chystáte do práce, tyto klasické a pohodlné outfity vám budou vždy slušet. Podívejte se s námi, co na sebe, než půjdou teploty opět dolů a začneme se chystat na další sezónu.   

Široké kalhoty a volné šaty

Kalhoty se širokými nohavicemi a vysokým pasem jsou neskutečně pohodlné a stanou se skvělým základem pro každý letní styling. Příjemné a lehké kalhoty lze doplnit o oblíbené tričko, crop top, lněnou či bílou košili. Alternativou pro dámy, které dávají přednost šatům, jsou pak volné šaty s odhalenými zády či volánky. Vzdušný a trendy outfit už stačí pouze doplnit o oblíbenou kabelku a elegantní pantoflíčky a můžete vyrazit na kávu s kamarádkou či do práce.

Kraťasy s vysokým pasem a crop top

Móda crop topů a úzkých bralet topů nás baví už několikátou sezónu. Pokud si tento trend můžete vzhledem k vaší postavě dovolit, neznáme lepší základ outfitu do rozpálených ulic. S džínovými kraťasy s vysokým pasem, košilí a teniskami zvládnete nákupy, s elegantními kraťasy a lněným sakem pak zazáříte na párty. Odhalte bříško a užívejte si slunečného počasí plnými doušky.    

Bílé a košilové šaty

Objevování nových míst i návštěva památek, mohou být v horkém letním počasí náročné. Není však lepší období na bílou barvu než právě léto. Vyznavačky minimalismu mohou vyzkoušet volné bílé košilové šaty, které jim zaručí pohodlí i ochranu před slunečními paprsky. Romantické duše pak zaručeně sáhnou po voláncích a dívčích šatech na ramínka.

Slaměný klobouk

Máte neustále pocit, že vašemu letnímu outfitu něco chybí? Posaďte na hlavu hravý klobouk. Slaměné klobouky dokáží posunout každý outfit na vyšší úroveň a v horkém létě ochrání vaši tvář před slunečními paprsky. Vyberte si tvar a velikost krempy podle vašeho gusta. V klobouku s širokou krempou můžete být prudce elegantní, v kulatém slamáčku omládnete o několik let a v panamáku a košili budete neskutečně přitažlivá.     

Foto: Pinterest