• Fashion News  • Deichmann ladí léto!

Deichmann ladí léto!

Řetězec s módní obuví Deichmann obměňuje svůj sortiment téměř nespočetněkrát do roka, ale kolekce pro ženy na jaro/léto opravdu láká ke koupi hned několika nových párů bot. Pojďme se na ně společně podívat!

Hitem budou tuto sezónu boty na klínku, letní espadrilky, sandálky v boho stylu anebo lehké tenisky. A je jedno, zda si je obujete k džínám nebo šatům, vypadat budou skvěle v obou kombinacích.

I nadále budou v kurzu metalické odlesky a flitry, ale také silné podešve, které jsou nejen stylové, ale i velice pohodlné. Těšit se můžete i na modely ve vzhledu denimu.

Pohodlné espadrilky patří mezi povinnou výbavu na toulky městem. Výhodou navíc je, že jakožto uzavřená obuv, chrání chodidla, ale zároveň vaše nožky nechá dýchat. Navíc jsou velice lehké, takže po celodenním nošení vás nebudou bolet nohy.

Nenajdete pohodlnější typicky dámské boty na podpatku, než ty na podpatku klínovém! Ať už z korku nebo ze dřeva, vypadat budou skvěle! Hodí se především k letním šatům a určitě se budou hodit i na večeři v restauraci u pláže.

Sandálky! Také se na jejich nošení celý rok těsíte? Vypadají skvěle ke kraťašům nebo sukním a krásně v nich vyniknou naše opálené nožky.

Tenisky jsou klasikou, bez které by to nešlo. Dle posledních trendů, můžete tenisky kombinovat, jak do práce, tak i do města.

Jak se říká u nás v redakci, “Bot nikdy není dost!“

Zdroj: Deichmann