• Beauty  • Den matek se značkou Lush

Den matek se značkou Lush

Hýčkejte a překvapte svou maminku originálními, vtipnými a neotřelými dobrotami z Lushe, které byly vytvořeny specialně pro tento výjimečný den!

14. května se slaví mezinárodní Den matek, kdy by si každá maminka zasloužila nějakou drobnost, maličkost pro radost. Nebaví vás už kupovat obyčejné bonboniery nebo čokoládu? Oslňte a překvapte ji něčím zcela originálním! Firma Lush, která mimo jiné netestuje své výrobky na zvířatech, vytvořila – specialně pro tento svátek mnoho výrobků, s kterými 100% nešlápnete vedle!

Tady se můžete podívat na menší přehled toho, co letos v Lush ke Dni matek seženete!

Novinka MUM

Úžasně voňavá koupelová bomba s nápisem MUM dostane každou maminku do pohody a pomůže jí zrelaxovat se po náročném dni. Vůně pomerančů, sicilských citronů a růží je balzámem na tělo i duši.

YUMMY MUMMY

Sprchový krém s mydlinkami plnými silic z geránie a brazilských pomerančů zanechá na pokožce nádhernou vůni ještě hodně dlouhou dobu. Dodejte své sprše dotek požitkářského rozmazlování.

YOUR MOTHER SHOULD KNOW

Víte, o čem by vaše mamka rozhodně měla vědět? O koupelové bombě, která voní po dřevě s grapefruitem a opojnou neroli a vykouzlí unikátní rozjímavou vůni.

THANKS MUM

V tomto dárkovém balíčku najde vaše maminka neodolatelnou vůni a hebkost tělového kondicionéru plného ovesného mléka, banánů a avokáda. Dále si bude moci promasírovat pokožku tělovým peelingem s jemnou mořskou solí a absolue z mimózy a nakonec si vycutná očistu se sprchovým gelem s konejšivou tonkou, která jí osladí život.

Už víte, čím potěšíte svoji maminku vy?

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5