• Events  • Fiesta v brněnském Salonu č4

Fiesta v brněnském Salonu č4

V pořadí již druhé setkání s názvem Fiesta se konalo 16. července v našem oblíbeném Salonu č4. V brněnském Salonu vládne vždy velice příjemná a přátelská atmosféra, takže jsme si nemohli nechat ujít pozvání na skleničku sangrie a příležitost prohlédnou si letní kolekci inspirovanou slunným ostrovem Mallorca. Jaká tedy je nová kolekce?

V Salonu si pro zákazníky připravili ready to wear kolekci pro muže, která zahrnuje barevné šortky s letními vzory a lehké bledě modré košile. Pro ženy si v Salonu nachystali novou řadu zavinovacích šatů ze lnu a hedvábí.

Ke kvalitně zpracovaným oděvům si návštěvníci Fiesty mohli vybrat i originální doplňky. Nechyběla dobře padnoucí obuv, kožené pásky, barevné kapesníčky, spodní prádlo, masky na spaní a stále, v některých končinách republiky, aktuální roušky. Ženy pak zajisté okouzlily hedvábné šátky.

Velice povedenou prezentaci nám předvedl Gold atelier, šperkařská firma, která je na trhu více jak 30 let. Gold atelier, díky dokonalé znalosti řemesla a použití nejnovějších technologií, umožňuje realizaci jedinečných šperků přesně dle vašich představ.

Devízou Salonuč4 je individuální přístup k zákazníkům, pro všechny zaměstnance Salonu je klíčové vyslechnout si vaše požadavky, navrhnou realizaci a do puntíku splnit i ta nejnáročnější přání. Pod rukama zručných švadlen tak vznikají opravdu unikátní kousky. Zakázková výroba tedy dokonale splňuje koncept udržitelnosti. Kromě zakázkové výroby Salon produkuje vlastní kolekce oblečení a zaměřuje se i na různorodé spolupráce s českými designéry při tvorbě jejich kolekcí, kdy Salon funguje jako krejčovská dílna. A my vám již nyní můžeme slíbit, že s námi v budoucnu nahlédnete pod pokličku zakázkové výroby.

Foto: Jana Dúbravčíková