• Events  • GRACE’N’GLAMOUR VII.

GRACE’N’GLAMOUR VII.

Máme opět jedinečnou možnost vás pozvat na již sedmou módní událost Grace’n’Glamour, kde se tváří v tvář setkáte se známými a začínajícími českými návrháři a šperkaři.

Pro ty z vás, kteří se ještě s touto akcí nesetkali, Grace’n’Glamour je vlastně způsob, jak si během jednoho dne a na jednom místě vytvořit ucelenou představu o tvorbě známých a talentovaných designérů.

Kolekce těchto designérů jsou zaměřeny na ženy, které módu vnímají jako skvělou možnost k dotváření vlastní osobitosti a kterým drahé modely světových značek jejich představu o vlastním stylu zcela nesplňují.

V luxusním a příjemném prostředí v centru Prahy se můžete dvakrát do roka setkávat nejen s jejich kolekcemi, ale také tváří v tvář s každým z nich. Jejich tvorba vás uchvátí tak, že tuto „známost“ budete chtít dále udržovat.

2

Prodejní prezentace se uskuteční ve čtvrtek 14. května 2015 od 14.00 do 20:00 hodin nově v Novoměstské radnici. Můžete zde obdivovat i nakupovat to nejlepší z aktuálních kolekcí designérů.

Dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský, vás s osobnostmi a tvorbou těchto zajímavých a talentovaných umělců seznámí ještě blíže.

nrpraha.cz

Mezi vystavujícími návrhářkami se mimo jiné setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou nebo Janou Minaříkovou.

Akce bude probíhat na adrese Karlovo náměstí 23, Praha 2 v již zmiňované Novoměstské radnici a vstupné činí 100,- Kč.

Určitě si tedy toto datum již teď označte ve svém diáři a nenechte si tuto jedinečnou událost ujít. My vám samozřejmě budeme přinášet ty nejčerstvější informace a společně se jistě na Grace’n’Glamour potkáme.

Více informací na:

www.gracenglamour.czwww.facebook.cz/Gracenglamour

Zdroj: 1,