• Fashion News  • Halloweenská kolekce Vans x Warner Bros. oživuje děsivé scény z filmových trháků

Halloweenská kolekce Vans x Warner Bros. oživuje děsivé scény z filmových trháků

Tuto sezónu Vans spolupracuje s Warner Bros. Kolekce Vans x Horror, kterou Consumer Products uvedla k 1. října, přivedla k životu klasické, světoznámé hororové příběhy. Ikonická obuv a oděvy budou připomínat ty nejděsivější okamžiky ze světa filmu.

Společnost Warner Bros, která ztvárnila ty největší symboly děsu, je producentem našich nejoblíbenějších hororů za posledních 80 let. Stala se synonymem pro hrůzu nahánějící filmy – od děsivých dvojčat z Osvícení a ďáblem posedlých postav z Vymítače ďábla a Ztracených chlapců, až po maniakální mozky v hororu Pátek třináctého, Noční můru v Elm Street a To.

Připomeňte si ty nejděsivější okamžiky z kultovních hororových filmů díky grafice a vzkazům v kolekci Vans Era u klasických Checkerboard, díky ikonickým červeným balónkům z filmu To a díky zářivé řadě log SK8-Hi z filmu Osvícení, ale také prostřednictvím scénáře ručně psaného přes celou podešev.  

Nabídka pánských oděvů v balení Vans x Horror nás přenese zpět do našich oblíbených scén z filmu Pátek třináctého pomocí flísového svetru s potiskem hokejové masky svítící ve tmě a drápů Freddieho Krugera, které protrhnou ledvinku Ward Crossbody body pack v 600D poly z Noční můry v Elm Street.

Co se týče dámského oblečení, všechno je v duchu Osvícení. Děsivá filmová dvojčata jsou vyobrazena spolu s vintage tapetou na našem heavy cotton jersey baby tee s dlouhými rukávy a na ponožkách s volánkovým lemem. Vrcholem je čepice Vans x The Shining se sladce zlověstnou mašlí a vyšívaným logem “Off The Wall”. 

Mezi další  styly hororové obuvi patří Classic Slip-On, Slide-On, Slip-Skool, Old Skool a Style 47 Creeper. Chloubou dámských kousků ze sekce oděvy a doplňky jsou flísový svetr pánského střihu s kapucí, bavlněné žerzejové tričko pánského střihu a mini batoh, zatímco pánskému oblečení dominuje flísový svetr, tričko s krátkým rukávem, tlusté ponožky, 6dílná jezdecká čepice, 5dílná snapback čepice a batoh Old Skool III. 

Kolekce Vans x Horror je k dostání od 1. října 2021 u vybraných prodejců a na vans.com.

Zdroj fotografií: Vans Česká republika

Marketing manager