• Styling  • Holínky: nepostradatelný kousek nejen do deštivého počasí

Holínky: nepostradatelný kousek nejen do deštivého počasí

Tato nesmrtelná obuv povýšila mezi MUST HAVE módní kousky, které nesmí chybět v žádném šatníku! Představíme vám českou značku Novesta a velmi populární britskou značku Hunter, která dobyla svět!

HOLÍNKY NOVESTA

Historie Novesty sahá do třicátých let minulého století, kdy slavný Jan Antonín Baťa otevřel svou novou továrnu v městečku Partizánskem uprostřed Slovenska. Značka Novesta velmi dbá na kvalitu designu, ale také na zdravé životní prostředí. Z toho důvodu používají materiály, jako jsou přírodní kaučuk, 100% bavlna a len. Novesta navíc nepoužívá žádné chemikálie ani lepidla. Namísto toho je pryžová podrážka tlačena pomocí vysokotlakového stroje a vylisována na ‘tělo’ boty. Následně je dodělávána precizní ruční prací. Cena i přesto je velmi příznivá.

novesta-designblok-2011-4

K holínkám se dokonale hodí, jak kalhoty v úzkém střihu, tak slim džíny i zateplené legíny. Nezapomeňte na proslulý trenčkot, který je naprosto ideální k holínkám. Více vás ale v chladnějším počasí zahřejí kimona s podšívkou i parky s kapucí.

kool

HOLÍNKY HUNTER

Hunter je klasická britská značka, která vznikla již v roce 1856. Klade důraz na 100% kvalitu materiálu a připustila do své kolekce vlnu inspirace 21. století. Použití kvalitních přírodních kaučukových sloučenin zaručuje jejich dlouhodobou životnost, stálost tvaru a barvy. Při výrobě designéři využívají všech anatomických prvků.

Svým zákazníkům nabízí širokou škálu všech možných barev v nejvyšší kvalitě. Holínky Hunter se staly módním hitem a asi každá celebrita, která se zajímá o módu je nosí.

 

Hunter baner 2

Holínky využijete nejen do lesa na houby, na festivaly a do jarních plískavic. Stejně tak je můžete nosit jako módní obuv do města ke kabátkům, ke koženému křiváku, nebo vlněnému svetru.

tumblr_menh3qNcNg1rtts5p

Mark♥Po ( marketa-potjahajlova.cz )

Zdroje: 1, 23