• Lifestyle  • Jihočeští sportovci se fotili pro charitu

Jihočeští sportovci se fotili pro charitu

V produkci Agentury Verona vzniká již 5. ročník charitativního kalendáře Power of breath 2017. Sportovní osobnosti se vztahem k Jižním Čechám pomohou ziskem z prodeje kalendáře občanskému sdružení Haima, které podporuje oddělení dětské onkologie. Křest se koná 10. prosince  v Nákupní galerii Dvořák v Českých Budějovicích. Těšit se můžete na setkání se sportovci, na módní show a mnoho dalšího.

Pro letošní ročník je hvězdou kalendáře špičkový fotbalista Jan Koller, dále plavec Arnošt Petráček, který je držitelem zlaté medaile z paralympiády v Riu, skokan na lyžích Jan Matura, krasobruslař Tomáš Verner, Martin Michek za motocross, Jindřich Vácha za karting, tenista Lukáš Dlouhý, hokejista Václav Nedorost a další.

Zisk z prodeje kalendáře a z dražby fotografií bude věnován občanskému sdružení Haima České Budějovice, které už řadu let pomáhá dětem s onemocněním krvetvorby nebo s hematoonkologickým onemocněním.

Křest kalendáře proběhne 10. prosince ve 20.00 v Nákupní galerii Dvořák na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. v rámci programu se kromě slavnostního předání šeku můžete těšit na osobní setkání s některými sportovci z kalendáře a na dražení jejich fotoobrazů. V průběhu večera se uskuteční také módní přehlídka nebo například pěvecké a hudební vystoupení herců z Jihočeského divadla. Těšit se můžete i na taneční vystoupení NG Dance crew.

Rolí kmotrů kalendáře se zhostí modelka Kateřina Votavová a „zlatý“ Arnošt Petráček. Večerem provede moderátorka z Rádia Kiss Jižní Čechy, Adéla Jirkalová. Vstupenky jsou k dispozici v síti CBsystem. Jejich cena je pouhých 250 Kč a hosté získají na akci kalendář zdarma.

Vstupenky naleznete ZDE.