• Styling  • Kalhoty s vysokým pasem pro milovnice módy

Kalhoty s vysokým pasem pro milovnice módy

Vysoký pas byl populární v 80. letech a nemůžeme se ničemu divit. Kalhoty s vysokým pasem totiž dokonale tvarují linii postavy, opticky prodlužují nohy a každý zadeček v nich vypadá skvostně. Pokud tedy hledáte kalhoty s vysokým pasem, pak je tento článek přesně pro vás!

Jako každý rok, tak i letos se vrací zvonové kalhoty. Výhodou těchto kalhot je, že sluší všem ženám bez ohledu na věk. Výběrem správných a dobře padnoucích kalhot se dají zakrýt problematické partie. Dalším trendem, hlavně na jaře budou volné kalhoty z lehkého materiálu. Takové kalhoty jsou vzdušné a velmi dobře se nosí. Nesmíme zapomenout ani na délku nad kotníky, která je velmi žádaná. Naprostou nutností jsou podpatky, které k této délce naprosto sedí – zeštíhlí lýtka i kotníky a celou siluetu opticky protáhnou do výšin.

Kalhoty s vysokým pasem sluší jakémukoli typu postavy. Výrazný pas uvítají halenky zasoukané dovnitř. Tento trik vám vykouzlí tzv. vosí pas, díky kterému budete za elegantní dámu. Pokud preferujete raději ležérní styl nošení, pak zvolte místo halenky top. Nebo v kombinaci se zastrčenou košilí vytvoříte lehoučký, elegantní a pohodlný look. Na jaře můžete sáhnout po krátkém svetříku těsně nad pas. Obuv zvolte na vysokém podpatku nebo na nízkém. Vhodné jsou lodičky, mokasíny, tenisky nebo sandálky s podpatkem i bez. Jak můžete vidět, kalhoty nad pas mají opravdu pestré využití. Proto nevidím jediný důvod, nevlastnit alespoň jedny v šatníku.

Galerie:

Další inspiraci naleznete ve videu.

Mark♥Po ( markpo.com )

 

Zdroj: 1, 2