• Lifestyle  • Kam v Praze na zmrzku?

Kam v Praze na zmrzku?

Léto je již v plném proudu, teplo sluníčko a nádherné počasí. A protože k teplu patří zmrzlina, máme pro Vás pár tipů, kde tu nejlepší zmrzku seženete!

1) Angelato

Máte chuť na poctivou smetanovou italskou zmrzlinu? Tím pádem pro vás bude zmrzka z Angelata tou pravou volbou! Mimo netradiční příchutě Vás každou sezónu čeká příval dalších a ještě více netradičních chutí! Momentálně můžete vybírat např. z mákové, mátové, chilli čokolády, malagy, cookies a mnoho dalších. Na své si sem také přijdou i milovníci klasiky, kteří si mohou pochutnat na poctivé vanilce, jahodě či lesním ovoci nebo pravé poctivé čokoládové! Výběr je zde opravdu veliký a vybere si každý! Mimo to Vás určitě nadchnou příjemné prostory a nebo třeba sorbety, které Angelato také vyrábí jen z těch nejlepších a nejkvalitnějších poctivých surovin!

Kde:Rytířská 27, Praha 1 ( kousek od stanice metra Můstek), Újezd 24, Praha 1 (tramvajová zastávka Újezd)

cccc

 

2) Zmrzlinář

Trefný a jednoduchý název, nádherné prostory a výborné zmrzliny! Další a neméňě dobrá zmrzlina dělaná s láskou a podle italské receptury. V zmrzlináře najdete poctivé smetanové zmrzliny a 4 základní druhy, které mají nepřetržitě (čokoládu, vanilku, jahodu a pistácii) a dalších 12 druhů, které obměňují a vy netušíte, co zrovna chystají a čeká vás tak milé překvapení. Další milý plus je, že polovinu nabídky tvoří sorbety, jež jsou vhodné jak pro vegany, tak pro všechny s intolerancí na laktózu či lepek. Takže i tady, si vybere každý!

Kde: Náměstí Míru, Slezská 15, Praha 2, 120 00

mmmm

 

3) Ovocný Světozor 

Ve Světozoru mimo výborný a veliký výběr zmrzlin určitě oceníte také zákusky, chlebíčky, sorbety, kávu či mnohé další. Narozdíl od předchozích zmrzlináren, funguje světozor jako cukrárna. Ve Světozoru ale najdete obrovský výběr zmrzlin, dělabých z pravého ovoce či smetany. V nabídce mají např. extra ovocné zmrzliny, kdy máte pocit že jíte např. pouze burůvky. Výborné jsou také klasiky jako vanilka či čokoláda. Na své si sem přijdou také milovníci barevných a hravých zmrzlin jako je např. oblíbená šmoulová. Oceníte zde nejenom veliký výběr občervení, ale také příjmené prostory a obrovský sortiment.

Kde: CČM, Atrium Flora, Vodičkova 39 … a na mnoho dalších místech.

vvvvv

inspirace, zdroje: 123